درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در عرصه خبری کشور سعی دارد، با توجه به مهم ترین رویدادهای روز ایران و جهان در حوزه زنان، سریع ترین و بهترین خبر و تحلیل را ارائه نماید و در این راستا   مخاطبان خود را در جریان به روز ترین اخبار و اطلاعات قرار دهد.
با توجه به تعداد زیاد سایت های خبری فعال در حوزه زنان و خانواده در سطح کشور این مهم کار دشواری است که امیدواریم بتوانیم با سعی و تلاش صادقانه و با همکاری و همدلی مخاطبان خود به آن دست یابیم.
این پایگاه خبری و تحلیلی متشکل از تیمی رسانه ای از خبرنگاران زن جوان می باشد که سعی دارند در عرصه خبر رسانی مخاطبان فارسی زبان موثر و موفق ظاهر شود و امیدوار است که بتواند منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد.
مخاطبان این سایت همواره می توانند با مدیران و مسئولین سایت در ارتباط باشند و نظرات و دیدگاه ها و اخبار مد نظر خود را در اختیار مسئولین این سایت قرار دهند و یا انتقادات و نظرات خود مدیران این سایت را در مسیر بهتر شدن یاری نمایند.
شبکه اطلاع رسانی طنین یاس در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می کند و مصمم است تا تمام تلاش خود را در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی تحت نظر مقام معظم رهبری )مد ظله العالی) و احقاق حق بانوان مسلمان ایرانی انجام دهد.

--

باتشکر از شما

موفق و برقرار باشید

 

آدرس: تهران - میدان خراسان - خیابان شهید عجب گل - خ آیت الله سعیدی - پلاک 19

مدیرمسئول و صاحب امتیاز : منیره غلامی توکلی

شماره تماس 09100206945

کد پستی : 1774634746

 
پست الکترونیکی:

info@tanineyas.ir