طنین یاس

نخستین پایگاه خبری تحلیلی زنان کشور

اهداف
سرویس فرهنگی
سرویس اجتماعی
سرویس سیاسی
سرویس سبک زندگی
سرویس چند رسانه ای
مشخصات
ارتباط با ما
www.tanineyas.ir
طنین یاس از سال 1382 فعالیت خود را به منظور آگاهی بخشی ، بصیرت افزایی و جریان سازی صحیح رسانه ای در حوزه تخصصی زنان و خانواده آغاز کرده است . این پایگاه خبری متشکل از سرویس های فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ، سبک زندگی و چند رسانه ای است .
پرداختن به اهم مسایل و موضوعات فرهنگی حوزه زنان از اهداف این سرویس است که از زیر سرویس های الگوی سوم ، حماسه و مقاومت ، ادبیات و نشر ، هنر و رسانه ، دین و اندیشه و مناسبت ها تشکیل شده است .
پرداختن به موضوعات مهم اجتماعی حوزه زنان ، بررسی آسیب های اجتماعی حوزه زنان و پیامدهای ناشی از آن هدف اصلی این سرویس خبری است . زن و خانواده ، حجاب و عفاف ، حقوق و قضایی ، بهداشت و سلامت و محیط زیست از زیر سرویس های این بخش می باشد .
موضوعات سیاسی مختصص به حوزه زنان این روزها به یکی از مهم ترین و جدی ترین موضوع خبری و تحلیلی سایت ها و خبرگزاری ها تبدیل شده است . طنین یاس نیز رسالت خود می داند در این حوزه ورود کرده و به تحلیل آخرین موضوعات حوزه زنان بپردازد . زیر سرویس امام و رهبری ، زنان و سیاست ، سیاست داخلی و بین الملل از موضوعات این سرویس می باشد .
یکی از دغدغه های اصلی امروز حوزه زنان موضوع مهم سبک زندگی زنان و ارائه تحلیل مناسب در این حوزه و در سایت طنین یاس می باشد . از زیر سرویس های این عنوان می توان به مهارت های زندگی ، کارآفرینی وتولید ملی ، خانه و خانه داری ، مد و زیبایی و آشپزی و تغذیه اشاره کرد .
امروزه یکی از بخش هایی که در ارائه محتوا به مخاطب خود در فضای مجازی نقش مهم و بسزایی دارد بخش چند رسانه ای است و این مهم از نگاه طنین یاس مورد توجه قرار داده شده است . ارائه محتوا به صورت عکس ، فیلم ، صوت ، کاریکاتور و اینفوگرافی از جمله امکاناتی است که در این سرویس به آن پرداخته شده است .
مدیر مسئول : منیره غلامی توکلی
زمینه فعالیت : تمامی موضوعات خبری و تحلیلی در حوزه زنان و خانواده اعم از فرهنگی ،اجتماعی ، سیاسی ، سبک زندگی که در قالب متن ، گزارش ، گفتگو و خبر به صورت عکس ، فیلم ، کاریکاتور و ....
تلفن تماس : 9100206945-0098
 پست الکترونیکی : info@tanineyas.ir