اعتراف یکپارچه ضدانقلاب به شکست مقابل ملت ایران/ گلشیفته فراهانی: همه چیز از هم پاشیده است!
1402/06/27 - 10:15
تاریخ و ساعت خبر:
173855
کد خبر:

اعتراف یکپارچه ضدانقلاب به شکست مقابل ملت ایران/ گلشیفته فراهانی: همه چیز از هم پاشیده است!

نازنین بنیادی که در میان ضدانقلاب نیز به نیرویی غیرسیاسی و دست پرورده فضای جنسی هالیوود شناخته می شود هفته گذشته از شکست اپوزیسیون خبر داد و عنوان کرد که به هیچ وجه این افراد نمی توانستند در کنار هم قرار بگیرند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس - امیرحمزه نژاد : اپوزیسیون خارج نشین در هر بخشی که جلوتر می رود بیشتر به شکست مفتضحانه خود اعتراف می کند. درحالی که ضدانقلاب در سالگرد حوادث سال گذشته اپوزیسیون در تلویزیون‌های خود به طور مضحکی منتظر برخی التهابات خیابانی بود، اما برخی از ایرانیان در تماس با با این شبکه‌های ضدانقلاب آبی بر خاکستر آنان می ریختند و از خالی بودن خیابان‌ها که شلوغی آن آرزوی آنان بود سخن گفتند.
از سوی دیگر عوامل ضدانقلابی که به عنوان لیدرهای آنان در خارج از کشور بودند نیز به شکست اعتراف کردند. نازنین بنیادی که در میان ضدانقلاب نیز به نیرویی غیرسیاسی و دست پرورده فضای جنسی هالیوود شناخته می شود هفته گذشته از شکست اپوزیسیون خبر داد و عنوان کرد که به هیچ وجه این افراد نمی توانستند در کنار هم قرار بگیرند.
گلشیفته فراهانی بازیگر خارج نشین نیز در یک برنامه شو محور حضور یافت و از شکست اپوزیسیون و عدم هماهنگی آنان و حتی جنگ آنان برای قدرت سخن گفت.
گلشیفته فراهانی فعال سیاسی گفت: «برای آزادی‌ ایران با دوستانی متحد شدم تا کار تیمی پیش آمد منفجر شدم همه چیز از هم پاشید. اپوزیسیون درگیر منم منم‌ها است؛ تا کار تیمی پیش می‌آید، شکست می‌خورد؛ خب معلوم است که همه چیز از هم می‌پاشد!»
جالب اینجاست که در این حیطه دروغ های ضدانقلاب یکی پس از دیگر برملا می شود. مهمترین دروغ معاندین که باعث التهاباتی در سال گذشته شده بود توسط یک کارشناس پزشکی شبکه ایران اینترنشنال برملا شد. این فرد بعد از یکسال اعتراف کرد که می دانسته عکس های سی تی مغز «مهسا امینی» هیچ ضرب و شتمی را نشان نمی دهد اما برای اینکه التهابات در آن زمان نخوابد این دروغ را تا یکسال برملا نکرده بود. وی بیان می کند که عکس سی تی مغز وی برای او نیز ارسال شده بود اما با اینکه آنرا بررسی کرده بود این دروغ را برملا نکرد. بسیاری نیز به وی در فضای مجازی تاختند که چطور با وجود اینکه قسم پزشکی خورده است اما با اپوزیسیون برای این دروغ همراستا شده است.
از سوی دیگر شبکه بی بی سی فارسی نیز اعتراف کرد که در بسیاری از موارد برای شدت بخشیدن به هیجانات کاذب و تشویق و تشویش اذهان عمومی برای ریختن به خیابان‌ها دروغ های زیادی گفته شده است.
پیشتر نیز یکی از مجریان شبکه ایران اینترنشنال با بیان اینکه نمی توانسته در جایی که کرامت وی خدشه دار می شود برای ادامه کار بایستد و از این شبکه استعفا داد. وی در ادامه مطرح کرد که تا زمانی که افراد آزارگر جنسی در این شبکه کار می کنند نمی تواند در آن شبکه همکاری خود را ادامه دهد. بر همین اساس پشت پرده شعار «زن زندگی آزادی» که اپوزیسیون بر روی آن تاکید کرده بود به خوبی نمایان و واهی بودن آن مشخص شد؛ چراکه متجاوزان جنسی از این شعار به اصطلاح مثبت طرفداری می کردند.
بی بی سی فارسی برای لاپوشانی این افتضاح سیاسی مطرح کرد که شکل اعتراضات مردم تغییر کرده است ودیگر مردم به خیابان ها نمی آیند. درواقع این موضوع بعد از اعتراف به خیابان های خالی رخ داد و نشان داد که اپوزیسیون چقدر تهی و خالی شده است که حالا برای اینکه شکست خود را تا این سطح پنهان کند بیان می کند که مردم شکل اعتراضات خود را تغییر داده اند.
حتی تجزیه طلبان نیز به این شکست اپوزیسیون خارج نشین اعتراف کردند تا همه ضدانقلاب و معاندین یکپارچه معترف این شکست بزرگ باشند.
آنچه در این راستا بسیار مورد توجه است، شکست اپوزیسیون در هر صورتی است. چه در حوزه ایدئولوژیکی و چه در حوزه هماهنگی های میان افراد و چه در تشویش اذهان عمومی برای اردوکشی های خیابانی اپوزیسیون با یک شکست مفتضحانه ای روبرو شده است.

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
ضدانقلاب، گلشیفته فراهانی، شکست اپوزیسیون، فتنه 1401، نازنین بنیادین
اخبار مرتبط
ارسال نظر
  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار پر بحث
بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
نخستین پایگاه خبری تحلیلی زنان کشور
پست الکترونیکی:
info [at] tanineyas [dot] ir
طراحی و اجرا الکا