• تاریخ انتشار:93/12/11 - 13:41
  • شماره مطلب:1393121118891
  • تعداد نظرات:0
مسئول اندیشکده مطالعات راهبردی و آینده پژوهشی زنان و خانواده در گفت وگو با طنین یاس:

ندای حقانیت اسلام در حوزه زنان از تریبون اجلاس پکن+20 طنین انداز شود

مسئول اندیشکده مطالعات راهبردی و آینده پژوهشی زنان و خانواده گفت: این کمیسیون ها برای ما که ملتی آزاده و مستقل هستیم، موضوعیتی ندارد و تنها اهمیت حضور ما در این کمیسیون به 2 دلیل است نخست آنکه از این طریق می توانیم در این کمیسیون که جامعه جهانی جمع هستند و سخنرانی ها سانسور نمی شود، ندای حقانیت اسلام را در حوزه زنان بیان کنیم.

معصومه حاج حسینی، مسئول اندیشکده مطالعات راهبردی و آینده پژوهشی زنان و خانواده در گفت وگو با خبرنگار طنین یاس با بیان اینکه کمیسیون های بین المللی که برای تمامی جامعه جهانی تشکیل می شود،  تحت لابی صهیونیسم به وجود آمده و از سوی آنها راهنمایی می شوند.

وی با اشاره به برگزاری کمیسیون پکن+ 20 تصریح کرد: این کمیسیون ها برای ما که ملتی آزاده و مستقل هستیم، موضوعیتی ندارد و تنها اهمیت حضور ما در این کمیسیون به 2 دلیل است نخست آنکه از این طریق می توانیم در این کمیسیون که جامعه جهانی جمع هستند و سخنرانی ها سانسور نمی شود،  ندای حقانیت اسلام را در حوزه زنان بیان کنیم.

حاج حسینی در ادامه این مطلب افزود: دلیل دیگر ما  برای حضور هیئت ایرانی در این اجلاس بین المللی این است که هیئت اعزامی به این کمیسیون به عنوان  نظام تفکری اسلام به عنوان حکومت اسلامی عدل گستر، فریاد حقوق انسان ها را سر دهیم و قانون تساوی زن و مرد که حکمرانان فاسق ستمگر آن را تصویب کردند که به واسطه این قانون زنان از حداقل حقوق انسانی محروم هستند و زیر بار آن خُرد شده اند و هویتشان به نابودی کشیده شده است به چالش بکشند.

مسئول اندیشکده مطالعات راهبردی و آینده پژوهشی زنان و خانواده بیان کرد: هیئت اعزامی به اجلاس پکن+20  باید در مورد زنان آزاده ای که به عنوان مستضعفان جهان چه مسلمان و چه غیر مسلمان خصوصا زنان کشورهای بحرین، عراق، سوریه، غزه، لبنان و فلسطین که تحت نظام ظلم و استکباری از حقوق خود محروم شده اند، مطالبه گری کنند و این حقایق را روشن سازند.

حاج حسینی با بیان اینکه اصولا شرکت در این اجلاس ها کاری بسیار عبس است، خاطرنشان کرد: ما تنها به دلایل گفته شده در این اجلاس ها باید شرکت کنیم و تنها هدفمان از حضور در این اجلاس ها همین باید باشد.

انتهای پیام/ح

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.