• تاریخ انتشار:95/10/12 - 21:36
  • شماره مطلب:1395101240196
  • تعداد نظرات:0

مدل موی گیم آو ترونز

مدل موی گیم آو ترونز مدل موی بسیار جذاب و زیبایی ست. احتمالا مجموعه تلویزیونی گیم آو ترونز (Game of Thrones) را دیده اید و یا حداقل درباره آن شنیده اید. لینا هیدی (Lena Headey) در نقش سرسی لنیستر (Cersei Lannister) نامزد جایزه امی برای نقش مکمل زن این مجموعه در سال 2014 شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس به نقل از کدبانو،

مدل موی گیم آو ترونز مدل موی بسیار جذاب و زیبایی ست. احتمالا مجموعه تلویزیونی گیم آو ترونز (Game of Thrones) را دیده اید و یا حداقل درباره آن شنیده اید. لینا هیدی (Lena Headey) در نقش سرسی لنیستر (Cersei Lannister) نامزد جایزه امی برای نقش مکمل زن این مجموعه در سال 2014 شده است. مدل موی لینا هیدی در این مجموعه تلویزیونی نظر بسیاری را به خود جلب کرده است که در اینجا روش درست کردن این مدل مو به صورت تصویری آموزش داده می شود. کافی است به دقت تصاویر را مرحله به مرحله انجام دهید.
مدل موی گیم آو ترونز مدلی شیک و جذاب برای دختران جوان است که می توانید موهایتان را برای یک مهمانی خانوادگی و یا دورهمی دوستانه به این شکل درست کنید. اگر موهایتان نسبتا بلند است حتما این مدل موی ساده و آسان را امتحان کنید.

مدل موی گیم آو ترونز

 

مدل موی گیم آو ترونز

 

مدل موی گیم آو ترونز

 

مدل موی گیم آو ترونز

در صورت تمایل، درست کردن مو در خانه برای مهمانی، درست کردن مدل موی ساده در خانه و درست کردن مدل موی زیگزاگی در خانه و آموزش مدل موی کلوچه ای با تصویر و یا روش درست کردن یک مدل موی ساده را هم ببینید.

انتهای پیام/ غ

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.