• تاریخ انتشار:95/10/13 - 22:49
  • شماره مطلب:1395101340235
  • تعداد نظرات:0
هریجانی:

تا مقام بیاوریم کسی ما را تکان نمی‌دهد!

ملی‌پوش تپانچه بانوان ایران می‌گوید تیراندازان این رشته مهارت فینال را ندارند چراکه کم‌تجربه هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس به نقل از فارس الهام هریجانی، درباره شرایطش و اردوهای تیم ملی اظهار داشت: من به دلیل بیماری که در زمان مسابقات قهرمانی آسیایی تهران داشتم قرار است از فردا به تمرینات اضافه شوم اما اردوها مدتی است که شروع شده است.

وی افزود: زمانی که مسابقات تهران برگزار می‌شد به شدت مریض بودم و شب قبل به بیمارستان رفته بودم. آمادگی جسمی خوبی برای این مسابقات نداشت حتی مربیان زمانی که می‌خواستند مرا به خوابگاه ببرند دست‌هایم را گرفته بودند اما باز هم مربی‌ام گفت که در این مسابقه مردانه رکورد زدی!

هریجانی در ادامه صحبت‌هایش با بیان اینکه تمرینات و اردوها در آن دوره کیفیت خوبی نداشت، خاطرنشان کرد: همه ما به فینال رفتیم اما هیچ کدام مدال نگرفتیم. اصلا تمرینات‌مان برای این مسابقات خوب نبود اما حالا امیدوارم با تغییراتی که ایجاد شده و با حضور آقای احمدی به عنوان مربی بزرگسالان بهترین نتایج را بگیریم. من 6 سال با او کار کردم و رکوردهای خوبی هم داشتم.

ملی‌پوش تپانچه ایران در ادامه مصاحبه در پاسخ به این سوال که برخی اعتقاد داشتند ما شانسی برای کسب مدال در مسابقات تهران در رشته تپانچه نداشتیم، تصریح کرد: اصلا اینطور نیست. من و سبقت‌اللهی رکوردهای جهانی می‌زنیم. اگر مریض نبودم حتی می‌توانستم نتیجه بهتری هم بگیرم اما همانطور که می‌دانید فینال سبک متفاوتی دارد و ما مهارت حضور در فینال را نداریم چون تجربه‌مان کم است و در مسابقات کمتری شرکت می‌کنیم. رکوردهای خوبی داریم به شرطی که تمرینات‌مان برای حضور در فینال بهتر شود.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که تا چه زمانی در دنیای قهرمانی فعالیت می‌کنید؟ خاطرنشان کرد: من تازه اول راه قهرمانی هستم حتی در رشته تپانچه ورزشکارانی که بیش از 35 سال دارند تازه مدال‌آوری‌شان شروع می‌شود. ما تا زمانی که بتوانیم رکورد بزنیم و مدال بگیریم کسی نمی‌تواند ما را از جایمان تکان دهد.

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.