• تاریخ انتشار:95/10/15 - 19:44
  • شماره مطلب:1395101540304
  • تعداد نظرات:0
کمرانی:

هنگ‌کنگی‌ها از اردوی مشترک با ما سود بردند/ به صورت رسمی برای سرمربیگری تیم ملی انتخاب نشدم

سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان کشورمان معتقد است اردوی مشترک با تیم ملی هنگ‌کنگ بیشتر به نفع آنها بوده است تا تیم ایران.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،مهرو کمرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درخصوص اردوی مشترکی تیم بانوان ایران با تیم هنگ‌کنگ اظهار داشت: تیم ملی تکواندوی هنگ‌کنگ از ما خواست تا اردوی مشترکی را با آنها برگزار کنیم. این اردو بیشتر آموزشی بود تا فنی و به نظر من تیم هنگ‌کنگ بیشترین بهره را از این اردو برد. به هرحال تکواندو بانوان ایران آن قدر رشد داشته است که باعث شده تا تیم‌های خارجی برای تمرین مشترک با بانوان ما پیشنهاد بدهند.

وی ادامه داد: برای مربی و بازیکنان هنگ‌کنگ این اردو به قدری مهم بود که حتی حاضر نشدند برای تفریح و استراحت یک روز را تعطیل کنیم. آن‌ها از تعطیلات عید خود صرف‌نظر کردند تا در این اردوی تمرینی حضور داشته باشند.

سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان افزود: این اردوهای مشترک به لحاظ فنی برای بازیکنان بسیار لازم است. برهمین اساس پیشنهاد برگزاری اردوی مشترک با تیم‌های صاحب‌نام را برای آماده سازی هرچه بیشتر بانوان خودمان داده‌ایم .البته باید به این نکته اشاره کرد که بانوان ما به لحاظ فنی در سطح بالایی هستند اما باید تلاش کنیم تا این باور را برای آنها تقویت شود  که می‌توانند جزو بهترین‌های دنیا باشند.

کمرانی درباره آخرین وضعیت کیمیا علیزاده گفت: کیمیا دوران درمانش را پشت سر می‌گذارد. فیزیوتراپ و پزشک جراح علیزاده از روند درمان و بهبودی او رضایت دارند. کیمیا هم خیلی با انگیزه و روحیه است تا به زودی تمریناتش را شروع کند و خود را به رقابت‌های قهرمانی جهان برساند.به امید خدا او از اسفندماه تمریناتش را شروع می‌کند.

سرمربی تیم المپیکی بانوان تصریح کرد: از این که کیمیا چنین روحیه‌ای دارد خیلی خوشحالم. او به مدال‌هایش قانع نیست و تمام تلاش خود را می‌کند تا موفقیت‌های بیشتری را به دست بیاورد.

وی درپاسخ به این سوال که آیا به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده است یا نه گفت: هنوز به طور رسمی تصمیمی گرفته نشده است. فدراسیون تکواندو برای برگزاری اردوی مشترک با هنگ‌کنگی‌ها از من دعوت کرد و من هم پذیرفتم.

انتهای پیام/غ

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.