• تاریخ انتشار:95/10/18 - 12:02
  • شماره مطلب:1395101840376
  • تعداد نظرات:0
تسنیم

برهانی: مسائل مالی در لژیونر شدنم اهمیت ندارد/ حضورم در اروپا به نفع والیبال بانوان است

بازیکن ملی‌پوش تیم والیبال بانوان بانک سرمایه گفت که حضور در لیگ بلغارستان به دلیل مسائل مالی نیست و موارد دیگری مهم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، مائده برهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: برای من رفتن به لیگ بلغارستان به هیچ وجه از نظر مالی مهم نیست و به این موضوع اصلا فکر نمی‌کنم. حضورم صرفا برای کسب تجربه، پیشرفت و کمک به والیبال بانوان ایران است.

وی ادامه داد: اگر از ابتدای فصل به  تیم «شومن کلاب صوفیه» می‌رفتم مبلغ قراردادم بسیار بیشتر بود. در حال حاضر فقط سه ماه برای این تیم بازی خواهم کرد و برای سه ماه هم مبلغ خوبی به نسبت بازی در ایران می‌گیرم. اگر بخواهیم این مبلغ را تقسیم کنیم هم به نسبت سه ماهی که در ایران بازی می‌کنم هم بیشتر دریافت می‌کنم.

قطر پاسور تیم والیبال بانک سرمایه تأکید کرد: به نظرم این مسائل را باید کنار بگذاریم. اینکه برخی نظرات شخصی خود را در برخی رسانه‌ها اعلام می‌کنند صحیح نیست. به جای این مسائل باید از فرصت پیش آمده حمایت و شرایط را برای پیشرفت  ورزش بانوان فراهم کنیم.

برهانی با اشاره به جایگزینی بازیکن خارجی به جای خودش در تیم سرمایه گفت: باشگاه هم شرایط خاص خودش را دارد. با رفتن من باید یک بازیکن جایگزین شود. انشالله یک بازیکن خارجی خوب اضافه شود که به جذاب شدن لیگ والیبال بانوان کمک کند.

وی عنوان کرد: امیدوارم شرایط حضور من وزینب گیوه در تیم بلغاری فراهم شود. به طور حتم با لژیونر شدن ما، بازیکنان، تیم ملی و فدراسیون سود می‌برد و این افتخار بزرگی برای ما به شمار می‌رود که اولین لژیونر والیبال بانوان می‌شویم.

انتهای پیام/غ

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.