• تاریخ انتشار:96/5/21 - 09:57
  • شماره مطلب:139652145121
  • تعداد نظرات:0
رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون- بلغارستان

دو پیروزی و یک شکست برای ملی‌پوشان ایران

ملی‌پوشان جوان بدمینتون ایران به دو پیروزی و یک شکست در روز نخست مسابقات بین المللی بلغارستان دست یافتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، ملی پوشان جوان بدمینتون ایران که به منظور شرکت در مسابقات بین المللی بلغارستان به این کشور اعزام شده بودند، در اولین روز این مسابقات که امروز (جمعه) در سالن بدمینتون شهر پازارژیک بلغارستان برگزار شد، به دو پیروزی و یک شکست دست یافتند.

 در اولین دیدار امروز مهدی انصاری در رقابت های یک نفره به مصاف بدمینتون باز دانمارک رفت و این دیدار را با نتیجه 2 بر صفر واگذار کرد و از دور رقابت‌های یک نفره کنار رفت.

در دومین دیدار رقابت‌های یک نفره امیر جباری به مصاف بدمینتون باز اسلواکی رفت و این  در این دیدار با نتیجه 2 بر یک به پیروزی دست یافت و راهی دیدار مرحله بعد شد.

هدیه شمس در مصاف با بازیکن نروژی به رقابت پرداخت و توانست وی را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد و راهی دور بعدی شد.ثمین عابد خجسته تا ساعاتی دیگر با بدمینتون باز روسیه دیدار خواهد داشت.

بازیکنان اعزامی به این رقابت‌ها متشکل از امیر جباری، مهدی انصاری ، هدیه شمش و ثمین عابد خجسته می‌باشند. این تیم را مرتضی ولی دروی و فریبا جلالیان به عنوان مربیان همراهی می‌کنند.

همچنین سروش اسکندری، آرمین زکی زاده، ثریا آقایی و سارا دلاوری ملی پوشان رده سنی بزرگسالان می باشند که روز بیست و دوم مرداد ماه جاری تهران را به مقصد بلغارستان ترک خواهند کرد.

مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان بلغارستان در روزهای بیستم الی بیست دوم مرداد ماه جاری در شهر پازارژیک برگزار می شود و رقابت‌های بین المللی بدمینتون بزرگسالان بلغارستان در روزهای بیست و سوم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری در شهر صوفیا برگزارخواهد شد.

تیم بدمینتون جوانان پس از پایان رقابتهای خود به تیم بزرگسالان بدمینتون کشورمان خواهد پیوست تا در مسابقات بزرگسالان شرکت کند.

مسابقات بین المللی بدمینتون بلغازستان در روزهای بیستم تا بیست و ششم مرداد ماه جاری با شرکت 23 تیم خارجی در دو رده جوانان و بزرگسالان در این کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.