• تاریخ انتشار:96/5/21 - 21:27
  • شماره مطلب:139652145141
  • تعداد نظرات:0

بخشش پدر از سوی 2 دخترش

مردی که همسرش را خفه کرده بود، از سوی دو دخترش بخشیده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، سعید ظهر 27اردیبهشت امسال طی درگیری با همسر میانسالش، او را با طناب در خانه‌شان در محله مسعودیه به قتل رساند.

 

متهم با دستور قاضی محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران بازداشت شد و مورد تحقیق قرار گرفت. عامل جنایت در جریان تحقیقات به افسر تحقیق گفت: ده سال است که به شیشه معتاد هستم. مدتی بود احساس می‌کردم همسرم در شکم من دستگاه ردیاب کار گذاشته که همین باعث می‌شود هر کاری را که انجام می‌دهم، بفهمد. او مرا زیر نظر گرفته بود. چون نتوانستم دستگاه را خارج کنم، همسرم را کشتم تا دستگاه از کار بیفتد و حالم بهتر شود.

 

با توجه به اظهارات این مرد، او به پزشکی قانونی منتقل شد که کارشناسان نظر دادند او دچار ناراحتی روحی است و باید مدتی در بیمارستان روانپزشکی رازی بستری شود.

 

تحقیقات دراین باره ادامه داشت تا این‌که دیروز دو دختر 13 و 18 ساله متهم به قتل با حضوردر شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، پدر خود را بخشیدند. آنها به قاضی پرونده گفتند، مادرمان فوت شده و داغ او را در دل داریم. پدرمان نیز حال روحی مناسبی ندارد. می‌خواهیم پدرمان را ببخشیم نمی‌خواهیم او قصاص شود.

 

این درحالی بود که متهم پرونده به بازپرس جنایی گفت: باورم نمی‌شود دخترانم مرا بخشیده‌‌اند. در زمانی که در بیمارستان بستری شدم، سر و صدایی که در ذهنم احساس می‌کردم، کمتر شده است. انگار فعالیت دستگاه ردیاب در بدنم خاموش شده است. اگر مرا عمل کنند این دستگاه را می‌توانند از بدنم خارج کنند. نمی‌دانم کی حالم روحی‌ام خوب می‌شود تا دوباره کنار دخترانم باشم.

 

مرد همسرکش با دستور قضایی دوباره در بیمارستان روانپزشکی رازی بستری شد. درحالی که دو دختر متهم، او را بخشیده‌اند، اما هنوز پدر مقتول دامادش را نبخشیده است.

جام جم

انتهای پیام/غ

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.