• تاریخ انتشار:96/7/18 - 13:26
  • شماره مطلب:139671847296
  • تعداد نظرات:0

هراتیان: ۲۰ میلیون تومان به تیم آینده سازان کمک کردیم/ در حد بضاعت تیم فوتبال بانوان را حمایت کردیم

رئیس هیئت فوتبال اصفهان گفت: در حد بضاعت هیئت استان به تیم آینده سازان کمک کردیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، امیرمسعود هراتیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: به عنوان هیئت استان برای حفظ تیم فوتبال بانوان آینده‌سازان از هیچ تلاشی دریغ نکردیم. زمین تمرین رایگان را برای این تیم هماهنگ کردیم. خوابگاهی را هم برایشان در نظر گرفتیم.

وی افزود: بودجه هیئت استان در کل سال حدود 200-300 میلیون تومان است. در این شرایط 20میلیون تومان به تیم آینده سازان کمک کردیم. فصل گذشته نیز چندین سفر تیم آینده‌سازان را برعهده گرفتیم و بازیکنان تیم به صورت رایگان مسافرت داشتند. در واقع ما هر کمکی که می‌توانستیم انجام دادیم و تمام هم و غم ما این بود که تیم را حفظ کنیم.

رئیس هیئت فوتبال اصفهان ادامه داد: به باشگاه سپاهان نیز نامه زدیم تا حمایت خود را از تیم آینده سازان داشته باشد. سال گذشته سپاهان تیم فوتسال بانوان را در اختیار داشت که به دلیل عملکرد ضعیف این تیم نامه زد و گفت که تیم فوتسال بانوان را دیگر نمی‌خواهد.

هراتیان گفت: ما حتی برای کمک به تیم فوتبال بانوان آینده سازان، یک نفر را مسئول کردیم تا با مسئولان صنایع و شرکت‌های صنعتی اصفهان مذاکره کنند تا به عنوان حامی ملی تیم را حمایت کنند. درواقع ما این تیم را رها نکردیم.

انتهای پیام/ت

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.