• تاریخ انتشار:96/8/14 - 09:13
  • شماره مطلب:139681448163
  • تعداد نظرات:0
در همایش عظیم اربعین حسینی

تبریز ۲۰۱۸ برای زائران اربعین حسینی بیشتروبهترمعرفی می شود

غرفه فرهنگی «تبریز ۲۰۱۸» در کربلای معلی با توزیع محصولات فرهنگی، به معرفی دستاوردهای بین‌المللی تبریز و ریشه‌های خواهرخواندگی این شهر با کربلای معلی می‌پردازد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس از تبریز - غرفه فرهنگی «تبریز ۲۰۱۸» در کربلای معلی با توزیع محصولات فرهنگی، به معرفی دستاوردهای بین‌المللی تبریز و  ریشه‌های خواهرخواندگی این شهر با کربلای  معلی می‌پردازد.

شهرداری تبریز، با برپایی غرفه تبریز پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ در کنار موکب جنت الحسین(ع) ، سعی در معرفی بیشتر برای مخاطبان دیگر کشورها بخصوص عراقی ها دارد.

ویژه نامه گردشگری به زبان عربی، راهنمای گردشگران خارجی، مسابقات فرهنگی،ایستگاه کودکان و اجرای برنامه های فرهنگی متنوع در قالب اقدامات برنامه ریزی شده در غرفه تبریز ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده است.

ماساژ، خياطي امانت داري، داروخانه، صبحانه نهار شام، واكس زنی، پاكسازي مسير، پاسخگويي به مسائل شرعي، مراسم شاه حسین گویان و معرفی ظرفیت‌های گردشگری تبریز در غرفه 2018 از بخش‌های مختلف موکب شهرداری تبریزدرموکب  موکب جنت الحسین(ع) است.

به منظور استفاده از ظرفیت همایش بزرگ اربعین حسینی، مجموعه رسانه ای شهرداری تبریز اقدام به برگزاری مسابقه عکس کرده است تا زائران علاقمند با در نظر گرفتن  اشتراکات کربلا و تبریز در زمینه های مختلف و ارسال آن به ادمین کانال تلگرامی تبریز شهر زندگی (@tabriz_shahre_zendegi) لحظات ماندگاری را ثبت کنند.
 
انتهای پیام/ * م 
انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.