• تاریخ انتشار:96/8/22 - 19:02
  • شماره مطلب:139682248475
  • تعداد نظرات:0
ساعی

بررسی اصلاح ساختار دولت در نشست مشترک اعضای کمیسیون اجتماعی با لاریجانی/ تأکید رئیس مجلس بر پرهیز از هرگونه شتابزدگی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: موضوع اصلاح ساختار دولت در جلسه امروز اعضای کمیسیون اجتماعی با رئیس مجلس مورد بررسی قرار گرفت و رئیس مجلس در این نشست بر پرهیز از هرگونه شتاب‌زدگی در این‌باره تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، زهرا  ساعی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس امروز با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نشست مشترک داشتند و در این جلسه موضوع اصلاح ساختار دولت در خصوص تفکیک و ادغام برخی از وزارتخانه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه رئیس مجلس بر این نکته تأکید داشت که از هرگونه عجله و شتاب‌زدگی در ایجاد اصلاح در ساختار دولت باید پرهیز شود و باید با کار کارشناسی و بهره‌گیری از نظر کارشناسان و با جامعه‌نگری کار را پیش برد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهارداشت: در لایحه‌ اصلاح ساختار دولت که به کمیسیون آمده تنها بحث تفکیک 3 وزارتخانه ورزش و جوانان، راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت مطرح شده در حالیکه در جلسه امروز موضوعات دیگری همچون انتقال بخش برق از وزارت نیرو به وزارت نفت، الحاق سازمان شهرداری‌ها از وزارت کشور به وزارت مسکن، ایجاد یک متولی خاص برای روستاها، ادغام سازمان محیط زیست و آب شهری و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ساعی خاطرنشان کرد: چنانچه بنا باشد تا علاوه بر 3 وزارتخانه در لایحه اصلاح ساختار دولت موارد دیگر مورد اصلاح قرار گیرد باید در لایحه دیگری از سوی دولت به مجلس ارائه شود.

وی در پایان گفت: در جلسه امروز تصمیمی اتخاذ نشد و تنها اعضاء پیشنهادات خود را مطرح کردند و این موضوع در جلسه فردای اعضای کمیسیون با رئیس مجلس نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فارس 

انتهای پیام/

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.