• تاریخ انتشار:96/8/23 - 11:00
  • شماره مطلب:139682348508
  • تعداد نظرات:0
در صورت توافق فردا قرارداد همکاری منعقد خواهد شد

محمدیان: در صورت توافق با نلیا از او در تمامی رده‌ها استفاده می‌کنیم/ این مربی صددرصد مورد تایید رئیس فدراسیون است

سرپرست نایب رئیسی فدراسیون جودو گفت: در صورت توافق با نلیا، تمام رده‌های تیم ملی بانوان در اختیار اوخواهد بود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،لیلا سادات محمدیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص حضور نلیا، سرمربی سابق تیم ملی جودو بانوان ازبکستان در تهران اظهار داشت: این مربی ظهر امروز (دوشنبه) وارد تهران و قرار شد پس از استراحت فردا در تمرینات تیم‌های نوجوانان و جوانان حاضر و شرایط را ارزیابی کند. ما نیز برای آشنایی ایشان با جودو بانوان، ملی‌پوشان تیم‌های نوجوانان و جوانان را به همراه 4 مربی موفق مسابقات قهرمانی کشور به اردو دعوت کردیم تا مورد ارزیابی نلیا قرار بگیرند.

وی تاکید کرد: بعد از حضور این مربی در تمرینات تیم‌های پایه قرار است در جلسه‌ای با حضور رئیس فدراسیون جودو، دو طرف در خصوص شرایط همکاری مذاکره و در صورت توافق قرارداد همکاری منعقد شود.

سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون جودو در خصوص اینکه این مربی از لحاظ فنی مورد تایید فدراسیون است، عنوان کرد: صد در شصد این مربی از لحاظ فنی مورد تایید رئیس فدراسیون است و قرار است در حال حاضر نیز یک هفته میهمان ما باشد تا در صورت توافق و رضایت دو طرف از همکاری، قرارداد منعقد شود.

محمدیان تصریح کرد: اولویت ما در صورت قرارداد با نلیا تا بازی‌های آسیایی خواهد بود و امیدوارم فردا با این مربی توانمند به توافق برسیم و از خدمات او بهره‌مند شویم.

وی در پاسخ به اینکه نلیا در صورت امضای قرارداد سرمربی تیم ملی بزرگسالان خواهد بود، گفت: در صورت توافق با این مربی ازبکستانی، تمام رده‌های تیم ملی بانوان در اختیار او خواهد بود و در کنار آن درصدد هستم از این مربی در جهت تعلیم مربی و رشد جودو بانوان استفاده و بیشترین بهره را ببریم.

انتهای پیام/ 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.