• تاریخ انتشار:96/8/29 - 11:19
  • شماره مطلب:139682948710
  • تعداد نظرات:0
مشاوره امور بانوان در سازمان اوقاف و امور خیریه:

خانواده مروج فرهنگ وقف می تواند رافع مشکلات جامعه باشد

مشاوره امور بانوان در سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: خانواده مروج فرهنگ وقف می تواند رافع مشکلات جامعه باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،  معصومه فرزانه مشاوره امور بانوان در سازمان اوقاف و امور خیریه امروز در نشست تخصصی وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی که در دفتر نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: بعد از انقلاب خانواده‌های طراز انقلاب اسلامی با دوری از رفاه زدگی و ترویج فرهنگ وقف اموال صحنه های زیبایی از ایثار را به تصویر کشیدند.

 فرزانه بیان داشت: در این مقطع حساس انقلاب که دشمنان با جنگ نرم جوانان و خانواده را مورد هجمه قرار دادند از همه دلسوزان تقاضای ترویج سبک زندگی اسلامی مبتنی بر فرهنگ وقف را داریم.

وی افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب در سیاست های ابلاغی خانواده را سنگ بنای رشد جامعه اسلامی معرفی فرمودند، خانواده مروج فرهنگ وقف می تواند رافع مشکلات جامعه باشد.

 مشاوره امور بانوان در سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار داشت: خانواده‌های همه ما می‌تواند با ساده زیستی و دوری از تجمل گرایی به وقف های نوین کمک کند که گام های موثر و هدفمندی را در مقابل چالش های روبروی خانواده گام برداریم.

مشاوره امور بانوان در سازمان اوقاف و امور خیریه بیان داشت: تقدم خویشاوندان بر حل مشکلات مالی، ساخت و ساز و توسعه مساجد خانواده محور، ارائه خدمات مشاوره مرکزی در مساجد، توجه به ظرفیت اموزش پذیری نسل آینده از طریق توانمندسازی آنها، ارائه خدمات روانشاختی در مراحل تشکیل خانواده برای رسیدن به سبک زندگی اسلامی، اختصاص موقفاتی برای پژوهش در زمینه خانواده و آسیب‌های اجتماعی آن از جمله برخی نیازهای توسعه وقف های خاص است.


 

انتهای پیام / غ

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.