• تاریخ انتشار:96/9/1 - 16:52
  • شماره مطلب:13969148837
  • تعداد نظرات:0

دانشجوی ایرانی مقیم آمریکا: به خاطر نامم، نیمه‌شب از اتوبوس پیاده‌ام کردند

یک دانشجوی ایرانی مقیم آمریکا می‌گوید که راننده یک اتوبوش شهری او را به دلیل این که نامش «محمد» است از اتوبوس پیاده کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، یک دانشجوی ایرانی مقیم آمریکا می‌گوید نیمه‌شب او را  به دلیل این که  نامش «محمد» است از یک اتوبوس شهری اخراج کرده  است. 

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، «محمد رضا سرداری»، دانشجوی مقطع دکتری رشته برنامه‌ریزی شهری در دانشگاه تگزاس می‌گوید روز 12 نوامبر (برابر با 22 آبان) در مسیر «آرلینگتون» به «کانزاس» راننده اتوبوس او را پیاده کرده و از او خواسته بلیطش را نشان دهد.

«سرداری» گفته که راننده ابتدا نسخه‌ای از بلیط که تصویر آن در گوشی‌اش بوده را نپذیرفت و بعد از دیدن بلیط چاپ‌شده گفته که او باید از اتوبوس پیاده شود. 

او در گفت‌وگو با ان‌بی‌سی نیوز گفته که مجبور شده برای طی کردن 200 مایل باقی‌مانده 250 دلار دیگر به یک خودروی دیگر پول پرداخت کند. او برای شرکت در یک گردهمایی علمی عازم کانزاس سیتی بوده است. 

در ویدئویی که سرداری از مکالمه‌اش با راننده شرکت «گریهاند» منتشر کرده راننده می‌گوید که با پلیس تماس گرفته است. شرکت «گریهاند» در واکنش به این حادثه گفته تحقیقات درباره آن را آغاز کرده است.

 

انتهای پیام/م

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.