• تاریخ انتشار:96/9/1 - 16:57
  • شماره مطلب:13969148841
  • تعداد نظرات:0
نماینده شادگان در تذکر شفاهی:

آقای روحانی! به مشکل ریزگردها در خوزستان توجه کنید

نماینده مردم شادگان در مجلس نسبت به بی توجهی دولت به حل مشکل ریزگردها در استان خوزستان انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،  حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه اول آذر) پارلمان در تذکری نسبت به بی‌توجهی دولت به مشکل ریزگردها در شهرهای استان خوزستان بخصوص اهواز انتقاد کرد و گفت: رئیس جمهور بارها قول داده که مشکل ریزگردهای خوزستان را حل کند اما متاسفانه حتی یک مصوبه هیئت دولت در این باره نیز اجرایی نشده است.

وی افزود: هیئت دولت چندین بار در سفرهای استانی به استان خوزستان سفر کرده و مصوباتی برای حل مشکل ریزگردها در این استان داشته‌اند اما به این مصوبات بی‌اعتنایی شده و اجرا نمی‌شود.

ناصری‌نژاد تاکید کرد: آقای روحانی! شما را به خدا قسم می‌دهیم که به مشکل ریزگردها در استان خوزستان توجه کنید. روز گذشته شاخص ریزگردها در شهر اهواز و شهرهای اطراف آن 26 برابر حد مجاز بود و حدود 50 نفر نیز به دلیل شدت آلایندگی ریزگردها راهی بیمارستان شدند؛ چرا باید وضعیت اینگونه باشد.

نماینده مردم شادگان در مجلس اضافه کرد: اگر به مشکل ریزگردها در استان خوزستان توجه نشود، روزی می‌رسد که خوزستان به خاکستر تبدیل می‌شود. تمام ثروت کشور از خوزستان تامین می‌شود اما به آن رسیدگی نمی‌شود. 

وی خاطرنشان کرد: مردم استان خوزستان در وضعیت بدی به سر می‌برند اما از سوی رئیس جمهور و دولت توجهی به مشکلات آنها نمی‌شود.

تسنیم

انتهای پیام/م

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.