• تاریخ انتشار:96/9/4 - 10:33
  • شماره مطلب:13969448895
  • تعداد نظرات:0
نماینده ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ:/8

بسیج و بسیجی زمینه ساز انقلاب و حکومت مهدوی/ آرمان های انقلاب برای تحقق و عملیاتی شدن نیاز به تفکر بسیجی دارد

نماینده ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ در صبحگاه مشترک نواحی مقاومت ابوذر و حبیب بن مظاهر با بیان اینکه بسیج و بسیجی زمینه ساز انقلاب مهدوی و حکومت مهدوی است، افزود: تا تفکر بسیجی و انقلابی در جامعه حاکم نباشد انقلاب در برابر خطرات و تهدیدات خیلی تاب تحمل و استقامت ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،  صبح امروز مراسم صبحگاه مشترک نواحی مقاومت بسیج ابوذر و حبیب بن مظاهر ، سپاه تهران بزرگ با سخنرانی حجت الاسلام نعیمی نماینده ولی فقیه در سپاه محمدرسول الله برگزار شد.

 

در این مراسم که به مناسبت هفته بسیج با حضور جمعی از برداران و خواهران پاسدار و در سالن 9 دی ناحیه مقاومت ابوذر برگذار شد، حجت الاسلام نعیمی طی سخنانی با اشاره به اینکه بایستی به طراز یک بسیجی واقعی با نظر به رهنمون های امام راحل ( ره) و مقام عظمای ولایت نزدیک شد، گفت: آرمان های انقلاب برای تحقق و عملیاتی شدن نیاز به تفکر بسیجی و بالاتر از آن نیازمند عملکرد جهادی و بسیجی دارد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه بسیج و بسیجی زمینه ساز انقلاب مهدوی و حکومت مهدوی است، افزود: تا تفکر بسیجی و انقلابی در جامعه حاکم نباشد انقلاب در برابر خطرات و تهدیدات خیلی تاب تحمل و استقامت ندارد .

نماینده ولی فقیه در سپاه محمدرسول الله هفته بسیج را فرصتی مغتنم دانست تا با نگاهی به عملکرد خود دریابیم در دهه چهارم انقلاب چقدر توانسته ایم به استقرار اخلاق بسیجی و مرام بسیجی در  جامعه دست پیدا کنیم .

 

حجت الاسلام نعیمی در ادامه به لزوم برنامه ریزی دقیق برای شناساندن آفت ها و تهدیدات اخلاقی در فضای مجازی به عنوان یکی از بزرگترین تهدیدات امروزی علیه جوانان و ارزش های انقلاب اسلامی تأکید کرد و افزود: باید جامعه را در برابر این تهدیدات که در برخی از مواقع فرصتی هم برای عموم در بر دارد با برنامه ریزی دقیق در جهت مقابله با شبهات و لجن پراکنی های برخی رسانه ها.. واکسینه کرد.

 

وی با بیان اینکه  این امر نیز نیازمند برنامه های روشنگری در مساجد، پایگاه ها..است، حرکت جهادی و بسیجی عمل کردن در این حوزه را رمز موفقیت و دست یابی به این هدف والا دانست.   

 

 

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.