• تاریخ انتشار:96/10/18 - 08:22
  • شماره مطلب:1396101849945
  • تعداد نظرات:0

خروش ایرانیان در محکومیت آشوب‌گران / مردم به اغتشاشات اخیر پاسخی کوبنده دادند

ملت بصیر و ولایی ایران، بار دیگر با حضور در صحنه، حماسه آفریدند و با حضور در خیابان‌ها و اعلام برائت از اغتشاشگران و مزدوران داخلی دشمنان قسم‌ خورده ایران اسلامی با ولایت و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و به دشمنان ایران اسلامی نشان دادند که مشکلات معیشتی و اقتصادی هیچ تاثیری بر عزم ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت نگذاشته و نخواهد گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس آذربایجان شرقی، ملت بصیر و ولایی ایران ،همچون در39سال گذشته ، بار دیگر با حضور در صحنه، حماسه آفریدند و با حضور در خیابان‌ها و اعلام برائت از اغتشاشگران و مزدوران داخلی دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی با ولایت و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و به دشمنان ایران  اسلامی به ویژه آمریکا ورژیم صهیونیستی آل سعودوانگلیس و.... نشان دادند که مشکلات معیشتی و اقتصادی هیچ تاثیری بر عزم ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت نگذاشته و نخواهد گذاشت.

 

درصحنه هایی که درسراسرکشورمان خلق شد، ملت ایران بار دیگر ثابت کردند که همواره، پشتیبان انقلابشان هستند و اهانت به مقدسات را لحظه‌ای تحمل نخواهند کرد.

 

در تجمع و راهپیمایی مردم انقلابی ،  شعارهای «مرگ بر آمریکا» «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر فتنه‌گر» و ... از آشوبگران برائت جسته و بار دیگر با انقلاب و ولایت تجدید میثاق کردند.

 

مردم در این راهپیمایی‌ها با در دست داشتن پلاکاردهایی، توجه دولت به مطالبات مردم را خواستارند.

 

شعارمرگ بر ضد ولایت فقیه، ازجمله شعارهای کوبنده ای است که مردم غیرتمندوبا تعصب کشورمان همواره برزبان دارند.

 

دربرخی شهرها هم ، کفن‌پوشان ، در دفاع از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران ، بار دیگر تاکید کردند تا آخرین قطره خون خود، در راه انقلاب و نظام اسلامی ثابت‌قدم هستند.

 

همچنین مردم ولایت مدارایران اسلامی ،ازشنبه هفته گذشته تابه امروز،باحضوردرصف های بهم فشرده ودوشادوش یکدیگر، شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آل سعود»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر فتنه‌گر»، «لبیک یا خامنه‌ای لبیک یا حسین است»، «حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست» سر می دهند.

در این تجمع ها ،تعدادی  از شرکت‌کنندگان ، با در دست داشتن پرچم‌های سه رنگ ایران اسلامی و تصاویر رهبر معظم انقلاب ،اقدامات اخیر دشمنان در فتنه‌انگیزی علیه ایران اسلامی را محکوم کرده ومی کنند.

 

*تبلور وحدت شیعه و سنی در تجدید میثاق با ولایت

 

در اعتراض به تجمعات غیرقانونی و محکوم کردن اغتشاشات اخیر فتنهگران ،مردم ، شعارهای «ملت ما بیدار است، از فتنهگر بیزار است»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر ضدولایت فقیه»، «مرگ بر فتنهگر» و «ما همه با هم هستیم یار ولایت هستیم» طومار آشوبگران را در هم پیچیدند.

 

دربیشتراجتماعات مردمی ،پلاکاردهای دیگری نظیر «سلم لمن سالمکم خامنهای، حرب لمن حاربکم خامنهای»، «خامنهای کوثر است، دشمن او ابتر است»، «سیلی از کوخنشینان، خواهند خورد کاخنشینان»، «خامنهای خمینی دیگر است، ولایتش ولایت حیدر است»، «رمز نجات ملت، حمایت از ولایت»، «گله‌مندیم اما درست مطالبه می‌کنیم»، «حساب معترض از ضدانقلاب جداست»، «ای مزدور فتنه‌گر ننگت باد، ننگت باد»، «ما همه عمار توایم خامنه‌ای، گوش به فرمان توایم خامنه‌ای» توسط مردم انقلابی، در این راهپیمایی ها ،به چشم می خورد.

 

این درحالی است که مردم با مشتهای گره کرده، نفرت و انزجار خود را از آمریکا و ایادی استکبار به نمایش گذاشتند و با تداعی شعارهای انقلاب اسلامی در آستانه 40 سالگی این نظام مقدس به خیابان آمدند و تظاهرات استکبارستیزی برگزار کردند.

 

مردم شهیدپرور و انقلابی شهرستان های کشور هم ،بعد از اقامه نماز جمعه ،علیه هنجارشکنان، اغتشاش‌گران و بی‌حرمتی‌ها به مقدسات و ارزش های ملی، راهپیمایی و بار دیگر با انقلاب و ولایت فقیه بیعت کردند.

 

این درحالی بودکه ،مراجع عظام تقلید ،سران قوا، شخصیت های سیاسی و فرهنگی کشور، همچنین نهادها، احزاب  و تشکل ها، با محکومیت اقدامات اغتشاشگرها، مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی‌ ها علیه اغتشاشات فراخوانده بودند.

 

اینها گوشه ای از روایت خروش مردم در سراسر ایران اسلامی  بود که باید گفت: ملت آتش «آشوب وفتنه » را خاموش کردند.

 

محرم محمدیان

 

انتهای پیام/ غ

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.