• تاریخ انتشار:97/1/16 - 11:57
  • شماره مطلب:139711651881
  • تعداد نظرات:0
وزیر بهداشت:

وضعیت طب اسلامی و سنتی در کشور بی‌ضابطه است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وضعیت طب اسلامی و سنتی را در کشور بی‌ضابطه خواند و گفت: فعالیت برخی افراد با هدف کسب درآمد و بدون تخصص کافی در این حوزه، نه تنها برای طب سنتی و اسلامی بلکه برای روحانیت نیز مشکل آفرینی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی پیش از ظهر امروز در دیدار آیت‌الله مکارم شیرازی، با اشاره به اقدامات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: در استان قم طی سال‌های اخیر اقدامات گسترده‌ای در راستای توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان صورت گرفته و طبق برنامه تلاش داریم تا پایان دولت دوازدهم 900 تخت به ظرفیت تخت‌های بیمارستان این استان بیفزاییم.

وی با اشاره به وضعیت طب اسلامی و سنتی در کشور، این حوزه را بی‌ضابطه خواند و تصریح کرد: فعالیت برخی افراد با هدف کسب درآمد و بدون تخصص کافی در این حوزه، نه تنها برای طب سنتی و اسلامی بلکه برای روحانیت نیز مشکل آفرینی خواهد کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یکی از اولویت‌های طرح تحول سلامت را حمایت از اقشار کم‌درآمد جامعه دانست و افزود: در حال حاضر هیچ جنازه‌ای به دلیل ناتوانی مالی خانواده متوفی در بیمارستان نگه داشته نمی‌شود.

فارس

انتهای پیام/خ

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.