• تاریخ انتشار:97/1/19 - 10:58
  • شماره مطلب:139711951910
  • تعداد نظرات:0

تجربیات بهرام زند، عیار ماندگار هنر دوبله ایران است

فریبا رمضان‌پور دوبلور کشورمان با ابراز تاسف از درگذشت استاد بهرام زند وى را از اسطوره هاى حوزه دوبلاژ قلمداد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، فریبا رمضان‌پور دوبلور و مجرى تلویزیون با ابراز تاسف از درگذشت بهرام زند دوبلور پیشکسوت کشور به خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا گفت: زمانى که خبر درگذشت استاد زند را شنیدم، خیلى ناراحت و اندوهگین شدم. جاى خالى ایشان واقعا به همین راحتى ها پر نخواهد شد. تجربیات ایشان براى نسل من و نسل هاى بعدى بسیار پرفایده بوده است و این تجربیات حالا به یک عیار ماندگار در هنر دوبله ایران تبدیل شده است.

وى در همین راستا اضافه کرد: شخصیت، اخلاق، منش استاد بهرام زند در حیطه دوبله سرآمد بود به شکلى که نسل هاى جدید براى ایشان احترام بسیار زیادى را قائل بودند چرا که همواره با دلسوزى زیادى با نسل جوان برخورد مى­‌کرد و نظرات وى براى آنها راهگشا واقع مى­‌شد.

رمضان‌پور گفت: استاد بهرام زند یکی از اسطوره هاى دوبله بودند. با توجه به تبحر شغلى مرحوم بهرام زند در مدیریت دوبلاژ و دوبله به جرات این نکته را اعلام مى کنم بهرام زند تکرار نشدنى است.

این دوبلور در خاتمه این گفتگو با اشاره به اینکه خوشبختانه استاد بهرام زند جاى تمام چهره هاى بزرگ صحبت کرده است، گفت:به جهت حضور شخصیت هایی مثل مرحوم زند در حوزه دوبلاژ واقعا خوشحال هستیم به هر جهت حضور وى با آن صداى با صلابت و پرانرژى که داشتند براى دوبلاژ کشورمان غنیمت بود و فقدان وى براى همکاران ما مصیبت بزرگى است.

انتهای پیام/

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.