• تاریخ انتشار:97/1/21 - 10:29
  • شماره مطلب:139712151937
  • تعداد نظرات:0

زهرا نعمتی: می‌توانم هم در بازی‌های آسیایی و هم در پاراآسیایی حضور داشته باشم

دارنده مدال طلای مسابقات پارالمپیک ریو گفت: اگر فدراسیون تیراندازی با کمان و جانبازان و معلولان به توافق برسند و شرایط فراهم باشد، می‌توانم هم در بازی‌های آسیایی و هم پاراآسیایی حضور داشته باشم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،زهرا نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص تمریناتش برای حضور در بازی‌های پاراآسیایی اندونزی اظهار داشت: در حال حاضر تمریناتم را به صورت انفرادی دنبال می‌کنم و در شرایط آمادگی خوبی قرار دارم. رکوردهای خوبی در تمرینات ثبت کردم و امیدوارم بتوانم بهترین نتیجه را در بازی‌های پاراآسیایی کسب کنم.

وی در ادامه در خصوص حضورش در تیم ملی تیراندازی با کمان گفت: بعد از المپیک ریو مدیر تیم‌های ملی برای حضور دوباره در تیم ملی تیراندازی با کمان با من تماس گرفتند و در همین راستا چندین بار قرار شد نشستی بین فدراسیون تیراندازی با کمان و فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد اما آقای شجاعی را پیدا نکردیم و این جلسه برگزار نشد. فعلا باید منتظر بمانم و ببینیم چه کسی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب می‌شود.

بانوی کماندار کشورمان تصریح کرد: در شرایط خوبی قرار دارم و اگر فدراسیون تیراندازی با کمان و جانبازان و معلولان به توافق برسند و از طرفی تکلیف ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان هم مشخص شود و شرایط فراهم باشد، هم در بازی‌های آسیایی و هم پاراآسیایی حاضر می‌شوم.

انتهای  پیام/

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.