تسریع روند پیچیده شدن طومار صهیونیسم با سخنران ویژه رهبری در روز قدس
آنان که این روزها بر طبل دوگانه ایی می کوبند که نظام جمهوری اسلامی ایران در کرونا، جان مردمش را به خطر انداخته و روز قدس برگزار می کند یا با خوشحالی دم می زنند که امسال روز قدس برگزارنخواهد شد! بدانند امسال روز قدس با محوریت رهبر مقتدر، مدبر، بصیر، دشمن شناس جهان اسلام چنان عرصه را بر اسرائیل تنگ خواهیم کرد که تنها راه چاره شان انتخاب نوع مرگ قبل از رسیدن لشکر مدافعان بیت المقدس، به سرزمین فلسطین باشد." />
تسریع روند پیچیده شدن طومار صهیونیسم با سخنران ویژه رهبری در روز قدس
1399/03/01 - 11:18
تاریخ و ساعت خبر:
70451
کد خبر:
تپش قلب مردم ایران در "روز قدس"، برای "قدس"

تسریع روند پیچیده شدن طومار صهیونیسم با سخنران ویژه رهبری در روز قدس

آنان که این روزها بر طبل دوگانه ایی می کوبند که نظام جمهوری اسلامی ایران در کرونا، جان مردمش را به خطر انداخته و روز قدس برگزار می کند یا با خوشحالی دم می زنند که امسال روز قدس برگزارنخواهد شد! بدانند امسال روز قدس با محوریت رهبر مقتدر، مدبر، بصیر، دشمن شناس جهان اسلام چنان عرصه را بر اسرائیل تنگ خواهیم کرد که تنها راه چاره شان انتخاب نوع مرگ قبل از رسیدن لشکر مدافعان بیت المقدس، به سرزمین فلسطین باشد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس - میترا خسروبیک: "کرونا" نام ویروس کوچکی و ضعیفی که با ورود منحوسش به جوامع انسانی در بعد جهانی بر تمامی ابعاد مختلف زندگی بشر از مسائل اجتماعی – فرهنگی گرفته تا مسائل سیاسی – اقتصادی تأثیرگذاری بسیار شدیدی داشت و حتی جان بسیاری از افراد را گرفت، تحولات عجیب و غیرقابل پیش بینی را در معادلات سیاسی و اقتصادی کشورها به وجود آورد.
صهیونیسم و نماد بزرگ صهیونیسم ستیزی در کشورهای مسلمان به ابتکار امام خمینی(ره) " روز قدس" تعیین شده است هر سال در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در کشورهای مسلمان حتی فراتر از آن در میان مردم آزاده سایر کشورها فارغ از دین و آیین شان برگزار می شود. اما امسال کوئید 19 برگزاری این مراسم را که نیز تحت شعاع خود قرار داده است و اکثریت کشورهای درگیر این بیماری از برگزاری تجمعات و راهپیمایی ضد صهیونیستی محروم شده اند.
ایران اسلامی نیز به عنوان مهد مبارزه با صهیونیسم و یکی از سردمداران نابودی و محو این غده سرطانی بدخیم از پیکره قلب اسلام، فلسطین مظلوم و قدس شریف، امسال در ناباوری تمام امکان برگزاری این تجمع بزرگ مدافعان حریم قبله اول مسلمین و برادران دینی خود یعنی فلسطینیان مظلوم را ندارد.
اما اهمیت برگزاری روز قدس در چیست؟ اهمیت روز قدس را از آنجا می توان درک کرد که هر ساله رسانه های معاند و کشورهای متخاصم علیه اسلام چند روزی قبل از برگزاری روز قدس، با تمام توان توسط بازوهای رسانه ای خود در صدد تشویق مردم در عدم شرکت در این روز جهانی علیه تفکر صهیونیستی و در رأس آنها اسرائیل غاصب بر می آمدند.
اگر چه به زبان همواره این مسئله را تکرار می کردند که برگزاری روز قدس، هیچ تأثیر در روند سیاست های خصمانه اسرائیل و همپیمانانش علیه فلسطینیان نداشته و صهیونیسم را در به سرانجام رسانیدن اهداف خود در خاک فلسطین مقهور و محدود نخواهد کرد!
اما از نظر دیگر برگزرای روز قدس روح تازه ای به کالبد فلسطین و مبارزان فلسطینی می دمد روحی که برگرفته از انرژی مبارک و معنویی اتحاد جهان اسلام علیه جهان کفر، همبستگی آزاداندیشان با آزادی خواهان در بند رژیم غاصب اسرائیل است. عظمت و قدرت این انرژی به حدی است که امروز فلسطین و مردم مبارز و مظلوم آن وضعیتی به مراتب بهتر از 41 سال پیش دارند! در پس این حمایت های جهانی امیدهای تازه و موثری در صحنه فلسطین ظهور کرده و خودنمایی می کنند و به همین میزان از اعتبار و حیثیت طرح های سازش و کارایی این طرح ها و طراحان عربی و غربی این طرح ها روز به روز کاسته می شود.
هر ساله بر تعداد پرچم های معجول آتش گرفته اسرائیل افزوده می شود و آن ستاره حک شده بر آن خود را بیشتر رو به افول می بیند! شکست سنگین اسرائیلی ها در جنگ ۱۹۸۲ لبنان، عقب نشینی در سال ۲۰۰۰ از این کشور، شکست در جنگ ۳۳ روزه و شکست آنها در جنگ ۲۲ روزه غزه کارنامه‌ای مشحون از زوال و شکست را برای اسرائیلی ها رقم زده است که اینها از یک طرف روحیه فلسطینی ها را کاملا بالا برده و از طرفی دیگر اعتماد به نفس صهیونیست‌ها را دچار خدشه کرده است.

از جنبه ای دیگر ورود بعضی از کشورها در دایره تفکرات وحشیانه، خصمانه اسرائیلی علیه همسایگان مظلوم و ضعیف خود چون یمن، بحرین و اعمال برخی از رفتارهای غیرانسانی و ضدحقوق بشری، علیه برخی از مسلمانان در کشورهایی نظیر میانمار می توان گفت که روز قدس دیگر تنها برای فلسطینیان نیست و فریاد مردم در روز قدس فقط بر سر اسرائیل نخواهد بود. روز قدس روز دادخواهی از جهان اسلام است که گاه از سوی اسرائیل در فلسطین صدمه می بیند و گاه از سوی سعودی در یمن و گاه پیکره خونینش در بحرین و سوریه به دنبال دادخواهی است .. و اینگونه روز قدس روز مبارزه علیه اسرائیل و اسرائیل صفتان و فلسطین و فلسطین واره هاست .
امام خامنه ای در مورد اهمیت روز قدس معتقدند که "روز قدس " شکست معامله قرن آمریکایی‌ها را در پی داشته است. «مساله‌ روز قدس هم امسال از هر سال مهم‌تر است. البته مساله فلسطین یک مساله‌ اساسی است و مخصوص دولت‌ها و کشورهای اسلامی هم نیست؛ مساله فلسطین یک مساله‌ انسانی است؛ وجدان‌های انسانی وادار به واکنش می شوند در مقابل آنچه بر سر ملت فلسطین آمد، صرفاً مساله‌ اسلامی نیست؛ البته برای مسلمان‌ها این کار اهمیت بیشتری دارد...امسال مهم‌تر است به خاطر .. جا انداختن «معامله‌ قرن» که البته جا نخواهد افتاد و هرگز تحقق هم پیدا نخواهد کرد و آمریکا و دنباله‌هایش حتماً در این قضیه هم شکست خواهند خورد. فرقشان با گذشته‌ها این است که حالا صریحاً می گویند که می خواهیم مساله‌ فلسطین را کأن‌لم‌یکن کنیم و حذف کنیم از مسایل مطرح دنیا، که البته چنین کاری را نخواهند توانست و ناکام خواهند ماند». (بیانات در دیدار با جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها، ۱۰خرداد۱۳۹۸)
فردا روز قدس است، روز دفاع از فلسطین و دفاع از حقیقت، فردا آخرین جمعه رمضان المبارک سال 99 است روز فریاد حق خواهی یک جهان اسلام در کنار مردمان آزاده ، فردا روز فلسطین، روز دادخواهی اولین قبله مسلمین است روزی که برای تمام مردم دنیا و دلگرم کننده مردم فلسطین است. روز قدس روزی است که فریاد مسلمانان علیه ظلم برخواسته و خشم مسلمانان از رژیم صهیونیستی و حامیانش نشان داده می شود. فردا اگر چه ملت ما به واسطه پاندمی شدن کرونا نباید در تجمعات حضور داشته و نمی توانند راهپیمایی روز قدس را به راه بیندازند اما دست از دفاع مقتدرانه خود از فلسطین و قدس شریف برنخواهند داشت.
در این روز تمام ملت ایران، لشکرهایی سایبری علیه اسرائیل غاصب و همپیمانانش خواهند شد و با استفاده از این ظرفیت بزرگ جهانی و بهره گیری از ویدئو کنفرانس ها و وبینار ها و .. وظیفه اسلامی و شرعی خود را انجام خواهند داد و اینبار رساتر از همیشه صدایشان به اقصی نقاط جهان خواهد رسید. و نشان خواهند داد ویروس کوچک و دست ساخت دشمنان بشریت اگر بر هر چیزی توان تأثیرگذاری نامطلوب را داشته باشد بر عزم و اراده مسلمانان در دفاع از فلسطین، مردم غیور آن و قدس شریف نمی تواند تأثیرگذار باشد.
آنان که این روزها بر طبل دوگانه شایعه افکنی : « آی مردم دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران در کرونا می خواهد جان مردمش را به خطر انداخته و روز قدس برگزار کند» یا برعکس با خوشحالی دم از « امسال روز قدس در ایران برگزار نخواهد شد می زنند» بدانند امسال روز قدس با محوریت رهبر مقتدر، مدبر، بصیر، دشمن شناس، فهیم، باتقوای جهان اسلام چنان عرصه را بر اسرائیل تنگ خواهیم کرد که تنها راه چاره شان انتخاب نوع مرگ قبل از رسیدن لشکر مدافعان بیت المقدس، به سرزمین فلسطین باشد. اگر بدانند و قبول کنند که کمتر از 20 سال برای حیات وقت دارند!.
انتهای پیام/*

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
روز قدس، کرونا، سخنان رهبر انقلاب ،
اخبار مرتبط
ارسال نظر
  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار پر بحث
بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
نخستین پایگاه خبری تحلیلی زنان کشور
پست الکترونیکی:
info [at] tanineyas [dot] ir
طراحی و اجرا الکا