خرید اینترنتی گل و گیاه؛ بهترین انتخاب آنلاین برای شما
1399/04/10 - 20:50
تاریخ و ساعت خبر:
91369
کد خبر:

خرید اینترنتی گل و گیاه؛ بهترین انتخاب آنلاین برای شما

از چند ماه پیش مهمانی ناخوانده، سایه تیره‌ای بر روی کسب و کار‌های حضوری کشورمان انداخته است و همین موضوع منجر به گرایش اکثر کسب و کار‌ها به فروش اینترنتی و آنلاین شده است. فروش گل و گیاه نیز استثناء نبوده است و گل فروشی‌های آنلاین زیادی در سطح اینترنت با موضوع خرید اینترنتی گل و گیاه شروع به کار کرده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس - از چند ماه پیش مهمانی ناخوانده، سایه تیره‌ای بر روی کسب و کار‌های حضوری کشورمان انداخته است و همین موضوع منجر به گرایش اکثر کسب و کار‌ها به فروش اینترنتی و آنلاین شده است. فروش گل و گیاه نیز استثناء نبوده است و گل فروشی‌های آنلاین زیادی در سطح اینترنت شروع به کار کرده‌اند. در ادامه با برترین‌ها همراه باشید تا در ارتباط با خرید اینترنتی گل و گیاه و مزایای آن اطلاعات لازم را بدست آورید.
لزوم وجود گل و گیاه در خانه‌ها
وجود گل و گیاه در خانه‌ها علاوه بر افزودن جلوه‌ای زیبا به خانه‌ها و بالا بردن انرژی مثبت محیط، فواید بسیار زیاد دیگری نیز دارد که می‌تواند لزوم وجود گل و گیاه در خانه‌ها را تایید کند. نگهداری از برخی گل و گیاه‌ها در بسیاری از خانه‌ها به جهت نداشتن نور کافی و مناسب برای آن‌ها، کمی دشوارتر است. در این شرایط پیشنهاد ما به شما این است که از گیاه‌هایی استفاده کنید که نیاز به رسیدگی و نور چندانی ندارند و در شرایط به خصوص خانه شما نیز امکان بقا و رشد برایشان فراهم است. وجود همین گل و گیه‌ها در خانه تاثیرات بسیار زیادی بر روحیه شما و البته سالم‌تر شدن هوای خانه‌تان خواهد داشت. با توجه به شرایط کنونی و وجود بیماری در کشور، خرید اینترنتی گل و گیاه می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.
وجود گل و گیاه در خانه و محل کار هرچند کم نیز می‌تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد که برخی از آن‌ها عبارتند از:
۱. افزودن اکسیژن به هوا
بدن انسان‌ها برای تنفس، اکسیژن را گرفته و دی‌اکسید کربن تولید می‌کند. گیاهان نیز برای فتوسنتز دی‌اکسید کربن را دریافت کرده و اکسیژن تولید می‌کند. همین موضوع سبب گشته که انسان و گیاه از ازل مکمل یکدیگر باشند و به نوعی عامل حیات هم به حساب آیند. خرید اینترنتی گل و گیاه منجر به افزایش دو چندان مقدار اکسیژن در فضا می‌شود و به همین خاطر نیز اهمیت بسیاری دارد.
البته برخی از گیاهان در ساعاتی از شب برای فتوسنتز، رفتاری مشابه با انسان‌ها دارند. یعنی اکسیژن را دریافت کرده و دی‌اکسید کربن استخراج می‌کنند. پس بهتر است برای پاکیزه‌سازی هوای اتاق در شب، از گیاهانی استفاده کنید که در تمام طول شبانه‌روز فقط دی‌اکسید کربن گرفته و اکسیژن تولید می‌کنند و به تصفیه هوا کمک می‌کنند.
۲. کمک به سلامتی
تا به حال در اتاق‌های بیمارستان، با گل و گیاه مواجه شده‌اید؟ پزشکان و پژوهشگران بر این باورند که وجود گل و گیاه در اتاق بیماران باعث تسریع در بهبود سلامتی آنان می‌شود و این موضوع از لحاظ علمی نیز اثبات شده است. گیاهان باعث به‌وجود آمدن رطوبت در محیط می‌شوند و می‌توانند آلاینده‌های موجود در فضا را از بین ببرند. همین موضوع می‌تواند باعث بهبود سرماخوردگی، گلو درد و یا سرفه شود.
همانطور که می‌دانید سرفه و گلو درد نیز از علائم اصلی بیماری کرونا به حساب می‌آیند. پس می‌توانیم این نتیجه را دریابیم که وجود گل و گیاه در نزدیکی افرادی که به کرونا مبتلا هستند بسیار تاثیرگذار خواهد بود. از آنجایی که ممکن است شرایط خرید حضوری گل و گیاه برایتان مهیا نباشد، بهترین انتخاب خرید اینترنتی گل و گیاه است.
۳. بهبود انجام وظایف شغلی
اگر در محل کارتان گل و گیاه ندارید پیشنهاد می‌کنیم حتما تعدادی تهیه کرده و اطراف میز کار خود قرار دهید. تحقیقات نشان می‌دهند که وجود گل و گیاه در محیط کار منجر به افزایش تمرکز، حافظه و بازدهی ذهنی می‌شوند. سعی کنید تا حد امکان گیاهانی را در محیط کار خود قرار دهید که نیاز به نور و رسیدگی زیاد نداشته باشند.
۴. کاهش استرس
بسیاری بر این باورند که وقتی در نزدیکی یک گیاه تنفس می‌کنند حس بهتری دارند و حتی گیاهان منجر به دور شدن استرس از آن‌ها می‌شوند. تا به حال برایتان پیش آمده که به دوستتان که دچار افسردگی شده است، گل هدیه دهید؟ تحقیقات نشان می‌دهند ۹۰ درصد افراد غمگین پس از دریافت گل و گیاه حس بهتری نسبت به خود و زندگی پیدا می‌کنند.
بهترین گیاهان آپارتمانی
از آن‌جایی که سبک زندگی آپارتمان نشینی رواج بیشتری در جامعه دارد، خرید اینترنتی گیاهان آپارتمانی نیز معمولا درخواست‌های بیشتری دارد. همانطور که می‌دانید شرایط نگهداری از برخی گیاهان در آپارتمان‌ها، به واسطه‎ی نبود نور کافی، مهیا نیست، اما نگهداری از گیاهان آپارتمانی که شرایط نگهداری ساده‌تری دارند به شدت برای آپارتمان‌ها توصیه می‌شوند.
برخی از گیاهان آپارتمانی عبارتند از:
پوتوس
آدنیوم
آگلونما
بامبو
برگ انجیری
بگونیا رکس
برگ بیدی
پیچک
دیفن باخیا
دراسنا
سانسوریا
شمعدانی
فیکوس
کاکتوس
شامادورا
خرید اینترنتی گل و گیاه چگونه انجام می‌شود؟
خرید‌های اینترنتی در این روز‌ها به ساده‌ترین شکل ممکن انجام می‌شوند. تنها کافیست با کمک لیست پیشنهادی برای خرید گل و گیاه، گل و یا گیاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس از طریق وب‌سایت‌هایی که فروش اینترنتی گل و گیاه دارند نسبت به سفارش آن‌ها اقدام کنید و در کوتاهترین زمان ممکن گیاهان خود را دریافت کنید.
مزایای خرید اینترنتی گل و گیاه
اصلی‌ترین مزیت خرید اینترنتی گل و گیاه، امنیت جسمانی و دور ماندن از شرایط ویژه‌ی محیط بیرون و بیماری است. طبیعیست که در این شرایط خرید اینترنتی هرنوع محصولی بسیار عاقلانه‌تر از خرید حضوری آن است. دیگر مزایای خرید اینترنتی گل و گیاه عبارتند از:
تنوع بیشتر گل و گیاه در خرید اینترنتی گل و گیاه
کنترل کامل به خرید و پرداخت
خرید بدون عجله
مقایسه ساده‌تر گل و گیاه‌ها در خرید اینترنتی گل و گیاه
تحویل سریع گل و گیاه
بررسی نظرات دیگر مشتریان در سایت‌های خرید اینترنتی گل و گیاه
کلام پایانی
اگر قصد خرید گل و گیاه برای خانه و یا محل کار خود را دارید پیشنهاد می‌کنیم پیش از انتخاب هر گیاهی ابتدا شرایط نگهداری آن را بررسی کنید و در صورتی که امکان و شرایط نگهداری آن مهیا بود آن‌ها را تهیه کنید. خرید اینترنتی گل و گیاه به شما این امکان را می‌دهد تا با خواندن و بررسی خصوصیات و شرایط نگهداری هر گیاه بهترین انتخاب را داشته باشید یا در صورت داشتن پرسش به سادگی به پاسخ برسید. پیشنهاد می‌کنیم خرید اینترنتی گل و گیاه را از وب‌سایت‌های معتبر فروش اینترنتی گل و گیاه تهیه کنید تا از کیفیت آن‌ها اطمینان داشته باشید.
منبع: redoakproperties
انتهای پیام/م

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
خرید اینترنتی گل و گیاه ، خرید اینترنتی گل ، خرید اینترنتی گیاه ، خرید آنلاین گل و گیاه ، خرید آنلاین گل ، خرید اینترنتی گیاه آپارتمانی ، انواع گیاه آپارتمانی ، مزایای گل و گیاه
اخبار مرتبط
ارسال نظر
  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار پر بحث
بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
نخستین پایگاه خبری تحلیلی زنان کشور
پست الکترونیکی:
info [at] tanineyas [dot] ir
طراحی و اجرا الکا