کد خبر: 70483                      تاريخ انتشار: 1399/03/02 - 11:48
نماینده ولی فقیه در استان همدان :
تصمیم گیری‌های فی البداهه در عرصه فرهنگ نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند، بلکه آسیب‌زا خواهد بود
 
آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی موثقی نماینده ولی فقیه در استان همدان در دیدار با جمعی از مسئولان و متصدیان تدوین و اجرای برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور، با اشاره به اینکه تا مدیران برای ورود در این عرصه دغدغه‌مند نباشند، مشکلات فرهنگی حل نخواهد شد، گفت: تصمیم گیری‌های فی البداهه در عرصه فرهنگ نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند بلکه آسیب‌زا خواهد بود.
 
آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی موثقی نماینده ولی فقیه در استان همدان در دیدار با جمعی از مسئولان و متصدیان تدوین و اجرای برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور:ائمه جمعه توجه به فرهنگ را اصلی‌ترین وظیفه خود می‌دانند.
وی با بیان اینکه علیرغم تدوین اسناد فرهنگی بالادستی خوب در کشور اما در مرحله اجرا با مشکلاتی روبه رو هستیم، افزود: بودجه‌های فرهنگی باید براساس اولویت‌ها هزینه شوند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با تأکید بر اینکه در عرصه فرهنگ، نیازمند یک مدیریت واحد هستیم تا علاوه بر اولویت سنجی، شرایط انسجام و هم افزایی نیز فراهم شود، اظهار داشت: قوانین مصوب در حوزه اختیارات و وظایف شورای فرهنگ عمومی باید به صورت روشن تبیین شود
محور اصلی حرکت در جامعه، فرهنگ است.
آیت‌الله شعبانی موثقیتا با اشاره به اینکه تا مدیران برای ورود در این عرصه دغدغه‌مند نباشند، مشکلات فرهنگی حل نخواهد شد، گفت: تصمیم گیری‌های فی البداهه در عرصه فرهنگ نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند بلکه آسیب‌زا خواهد بود.
انتهای پیام/*