کد خبر: 98594                      تاريخ انتشار: 1399/12/05 - 12:02
قانونی مترقی یا جهالت و سقوط جوامع غربی
 
آزادسازی رابطه جنسی با محارم کمتر از ۱۸سال در فرانسه بیشتر ثابت کرد که زنان و دختران غربی با همه شعارهای آزادی آنهم در مهد لیبرالیسم نه تنها در خیابانهای غرب و اروپا امنیت ندارند بلکه مِن بعد در خانه‌های خود نیز آرامش نخواهند داشت.
 
امیرحمزه نژاد: کشورهای غربی در حوزه جنسی ره ناکجاآباد را طی می کنند. بعد از آزادی همجنسبازی و تلقی این موضوع که همجنسبازی یک گرایش است، حالا غربی ها دست به قانونی کردن یک انحراف جنسی دیگر زده و زنای محارم را آنهم از سن خاصی قانونی کرده اند.
ماجرای مشکلات تشکیل به اصطلاح خانواده همجنسباز که در آن جنس مخالفی برای تولید مثل نیست، کم نبود حالا مسئله ازدواج محارم نیز بوجود آمد. متاسفانه افراد منحرف همجنسباز برای ایجاد خانواده مجبور می شوند کودکی را به فرزندی قبول کنند و کودک باید با یک جنس بزرگ شود و ارتباط با مادر یا پدر را حس نمی کند از جمله مشکلات شتر سواری دولا دولا غربی هاست. اینکه این کودک دچار چه تعارضات جنسی و روحی می شود، بماند!
حالا در اقدامی عجیب زنای محارم قانونی می شود و استدلالی عجیب پشت همین مساله انحرافی وجود دارد. فرانسه که خود را مهد تمدن و دموکراسی غرب می داند ازدواج محارم را قانونی کرد تا مثلا از وقوع تجاوز به کودکان جلوگیری کند!
ماجرا از یک انحراف و تجاوز جنسی آنهم از سوی یک سیاستمدار در این کشور آغاز شد.
در کتابی که توسط دختر یکی از وزرای پیشین دولت فرانسه منتشر شده «از تجاوز جنسی به یک دختر بچه در خانواده‌اش و اتفاقات شبیه آن در میان مسئولان پیشین و کنونی فرانسه، پرده برداشته شده است!»
البته گفته می شود در فرانسه، لوکزامبورگ و بلژیک ممنوعیتی برای این موضوع وجود نداشته
از اول هم درباره بزرگسالان مشکلی نبوده و برای زیر ۱۸ ساله‌ها ممنوع بود و قانون جدید درباره کاهش سن رضایت به ۱۵ سالگی است!
بنابراین فرانسه برای اینکه به خیال خود مسئله را حل کند، صورت آن را پاک کرده و ازدواج افراد ۱۵ ساله را آزاد کرده است. به نظر می رسد فرانسه برای پایین آوردن آمار تجاوز به نوجوانان تجاوز به محارم را قانونی کرده است!
یعنی اگر کسی به بچه خودش تعرض کند آن کودک نمی تواند دیگر شکایت کند و این موارد در آمار ثبت نشده اینطور آمار کاهش می یابد. موضوعی که دقیقا به فساد جنسی دامن زده و آنرا نه تنها پنهان بلکه تطهیر می کند!
آزادسازی رابطه جنسی با محارم کمتر از ۱۸سال در فرانسه بیشتر ثابت کرد که زنان و دختران غربی با همه شعارهای آزادی آنهم در مهد لیبرالیسم نه تنها در خیابانهای غرب و اروپا امنیت ندارند بلکه مِن بعد در خانه‌های خود نیز آرامش نخواهند داشت.
انتهای پیام/*