تثبیت و تحکیم وحدت دو ملت ایران و عراق، همدلی و یک پارچگی خاورمیانه در بیرون راندن آمریکا و پایان عمر اسرائیل، ثمره خون حاج قاسم سلیمانی است
1398/10/17 - 11:10
تاریخ و ساعت خبر:
37515
کد خبر:

تثبیت و تحکیم وحدت دو ملت ایران و عراق، همدلی و یک پارچگی خاورمیانه در بیرون راندن آمریکا و پایان عمر اسرائیل، ثمره خون حاج قاسم سلیمانی است

ثمره خون حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدشان را در خنثی کردن نقشه شوم تفرقه افکنی بین دو ملت ایران و عراق، بیداری و افزایش بصیرت سیاسی مردم عراق و دولتمردان شان و برخی از دولتمردان ایران در مورد آمریکاو همپیمانانش باید دانست، اتفاقاتی مهم که قطعا نتایجی مبارک در پی خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس - احمد مؤمنی: مردم شریف و قدرشناس ایران در استان های خوزستان، خراسان، تهران، قم و شهرری و امروز هم در استان کرمان پیکر مطهر سیدشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی را چون مروارید انگشتری بر روی دست گرفتند و زیباترین و حماسی ترین ادبیات بدرقه با قهرمان ملی و سرباز جان برکف ولایت را به منصحه ظهور رسانیدند.

بازتاب وسیع این حضور گسترده مردم در رسانه های سایر کشورها؛ بازگو کننده بهت و حیرت خبرنگاران و عکاسان خبری از خیل جمعیتی بود که تا کنون نه در ایران و نه در هیچ کجای دنیا حضور عاشقانه شان را در پاسداشت قهرمانی ملی ندیده و نشنیده بودند.
دیروز و روزهای گذشته، پیکره ایران اسلامی در عزای شهادت علی اکبر گونه و عباس گونه ی مردی خون گریست که پرچم دفاع از حریم ولایت و نجات مظلومین عالم را بر دوش گرفته بود و محکم تر از آن چیزی که دشمن بتواند تحمل کند، بر نابودی کفر و الحاد، گام های پیروزمندانه بر می داشت.

فرمانده سپاه قدس ایران اسلامی در 40 سال حیات مبارزاتی خود آنگونه زیست که برای فرمانده کل قوا، مالک اشتر زمان، برای رزمندگان و مدافعان حرم فرمانده ای دلیر، برای مردم ایران حاج قاسمی عزیز محسوب می شد.
او برای جوانان الگو ی معاصر از سازده زیستی، ولایت مداری، مردمداری و ایثار بود، شهید حاج قاسم سلیمانی برای فرزندان شهدا حکم پدری مهربان و برای دشمنان سپهداری هول آور و کشنده و بر هم زننده برنامه های خصمانه شان داشت.
این فرمانده دلیر سپاه قدس ایران، مبارزی حق طلب در جغرافیای جهان اسلام و نقشه مقاومت بود و از این رو جهانی از مظلومیت در شهادتش اینگونه در برابر جهانی از استکبار و استعمار و تروریسم ایستاده و مشت ها را برای انتقامی سخت گره کرده است.
دریایی خروشان از مردم مسلمان و آزادی خواه جهان که ترس از تلاطم آن و مهیب نعره کشنده اش هولناک تر از خود انتقام برای قاتلین شهدای مقاومت است..

مردمان مسلمان ایران، سوریه، عراق، لبنان، بحرین، یمن، حزب الله عربستان، کشمیر فلسطین اشغالی .. و آزاد اندیشانی از قلب آسیا و اروپا چون انلگیس، هلند، روسیه، ترکیه، برزیل و ... با پرچم افراشته شده سرخ رنگ یا حسین علیه السلام و فریاد مرگ بر آمریکا، فروپاشی و تزلزل این جرثومه فساد و ایادی آن را نزدیک تر کرده اند .
برکت خون حاج قاسم سلمیانی و ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدشان را در خنثی کردن نقشه شوم تفرقه افکنی بین دو ملت ایران و عراق، بیداری و افزایش بصیرت سیاسی مردم عراق و دولتمردان شان و برخی از دولتمردان ایران در مورد آمریکاو همپیمانانش باید دانست، اتفاقاتی مهم که قطعا نتایجی مبارک در پی خواهد داشت.
قطعا ترامپ هرزه و مشاوران جنگ طلبش هرگز به مخیله شان هم نمی رسید که از همان ابتدایی که فکر ترور و به شهادت رساندن پهبد قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش را مطرح کردند با دست خود گور خودشان را کندند و شرایط خروج خفت بارشان از پیگاه های نظامی شان در عراق و .. فراهم آوردند.


اگر جهان تا کنون روایتی از عاشورای امام حسین علیه السلام شنیده بود، اگر گوش فلک تا کنون صدای یک پارچه یا لثارات الحسین علیه السلام را در تاریخ صدراسلام شنیده و به خاطر داشته بود، اگر فراهم کردن یک پارچگی و وحدت بین مسلمانان تا کنون در محافل و همایش ها مورد بررسی قرار می گرفت این خون حاج قاسم سلیمانی فرمانده شهید مدافعان حرم و جبهه مقاومت اسلامی است که این همه بالقوه را تبدیل به بالفعل کرده است.
این خون های پاک اگر چه برزمین ریخته شد اما نقاب از چهره ذلیل، ترسو و بی اصالتی از دولت مردان آمریکایی، صهیونیستی، سعودی و همه ایادی استکبار برداشت که تا همین چند روز پیش رجز خوانی ابلهانه و احمقانه شان خشم ملت مسلمان و رزمندگان و فرمانده هان جبهه مقاومت را دو چندان کرد به طوری که اکنون خبرها از این پهلوان پنبه های آمریکایی و اروپایی، فرار است و استعفا و غلط کردیم ما نبودیم ها ..
تاریخ نشان داده است که هر گاه قرار بر تولد یک حرکت حیات بخش در جهان اسلام، زایش یک انقلاب در راستای موازین اسلامی و ایجاد یک تحول بزرگ در کشورهای اسلامی باشد و تاریخ سرزمین های اسلامی در حال گذر از پیچی سرنوشت ساز قرار بگیرد، باید دردی بزرگ و جانکاه در پس خود داشته باشد.
دردی چون درد بزرگ شهادت حسین بن علی علیه السلام و یارانش که اسلام را برقرار و جاوید کرد و اکنون بعد از گذشت بیش از 14 قرن در همان خاک، درد بزرگ از دست دادن سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش بار دیگر جهان اسلام را از لوس وجود شمر و یزید زمان پاک خواهد کرد.
و انتقام سخت، نه انتقامی منحصر از سوی جمهوری اسلامی ایران که انتقامی در سطح جهان اسلام و جبهه مقاومت است که گریبان همه کسانی که حتی در اندازه یک تأیید، ثلمه ای را که آمریکا بر پیکره جهاد و مقاومت اسلامی وارد کرد، می گیرد.
قطعا این انتقام نزدیک تر و سخت از آن چیزی است که ترامپ و ترامپ های آمریکایی و صهیونیستی بتوانند آن را درک و باور کنند از این روست که احمقانه تهدید می کنند، البهانه لیست ترور فرمانده هان سربازان پوشکی خود را به ما می دهند و گاه هم قلدری کرده و پای 52مراکز فرهنگی ما را به لیست تهدیدات منجز کننده خود باز می کند در حالیکه فرمانده هان و سفیران شان از ترس فرار کرده اند! .
انتهای پیام/*

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
شهادت، حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس، وحدت، جهان اسلام،
اخبار مرتبط
ارسال نظر
  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار پر بحث
بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
نخستین پایگاه خبری تحلیلی زنان کشور
پست الکترونیکی:
info [at] tanineyas [dot] ir
طراحی و اجرا الکا