• تاریخ انتشار:95/10/5 - 11:48
  • شماره مطلب:139510539821
  • تعداد نظرات:0
مدیر قرارگاه عملیاتی زنان و خانواده:

همایش «ازدواج از دیدگاه اسلام» برگزار می شود

مدیر قرارگاه عملیاتی زن و خانواده، از برگزاری همایش « ازدواج از دیدگاه اسلام» ( معیارها و الگوها ) با هدف تبیین الگوی ازدواج اسلامی در چهاردهم دی ماه در مجتمع فرهنگی رفاه تهران خبر داد.

زهرا عباسی مدیر قرارگاه عملیاتی زن و خانواده، بنیاد فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، از برگزرای همایش « ازدواج از دیدگاه اسلام» ( معیارها و الگوها ) با هدف تبیین الگوی ازدواج اسلامی در چهاردهم دی امسال خبر داد.

وی برگزاری این همایش را در راستای آمادگی هر چه بیشتر و رفع موانع ازدواج، عنوان کرد و افزود: هدف از برگزاری همایش « ازدواج از دیدگاه اسلام» ایجاد دغدغه برای جلوگیری از بالارفتن سن ازدواج و برانگیختن حس مسولیت پذیری در امر واسطه گری ازدواج و شناسایی آسیبهای موجود وارایه راهکار ... است.


عباسی با بیان اینکه این همایش ویژه مجردین بالای ۲۵ سال است، گفت: شرکت در همایش، رایگان و با ثبت نام قبلی و (( دریافت کد )) میسر است .

مدیر قرارگاه عملیاتی زن و خانواده ادامه داد:  این همایش با سخنرانی " حجت الاسلام و المسلمین رضا غلامی"، دبیر شورای فرهنگی دفرت مقام معظم رهبری و " دکتر امیر حسین بانکی پور"  استاد حوزه و دانشگاه در سالن همایش های " مجتمع فرهنگی رفاه" برگزار می شود.

علاقمندان برای ثبت نام و حضور در این همایش می توانند به آدرس تلگرامی https://telegram.me/gharargahezdevaj مراجعه نمایند.

همایش « ازدواج از دیدگاه اسلام» عصر روز سه شنبه  چهاردهم دی  از ساعت 17/30 تا 20/30 در مجتمع فرهنگی رفاه واقع در خیابان بهارستان، خیابان مردم،  برگزار می شود.

 


 

 انتهای پیام/ غ

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.