• تاریخ انتشار:95/10/6 - 08:52
  • شماره مطلب:139510639880
  • تعداد نظرات:0
کارشناس مسائل اجتماعی - فرهنگی زنان در گفتگو با طنین یاس:

مردم در 9 دی مدافع ولایت و ارزش‌های دینی بودند/ علما ابعاد مختلف حماسه 9 دی را تبیین کنند

کارشناس مسائل فرهنگی زنان، گفت: مردم در 9 دی مدافع ولایت و ارزش‌های دینی بودند، باید علما و نخبگان انقلابی کشور در این زمینه به روشنگری بپردازند.

زهره صدرزاده، کارشناس مسائل اجتماعی و فرهنگی زنان، در گفت‌وگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،در خصوص اهمیت یادآوری و بازخوانی واقعه تاریخی 9 دی، گفت: خروش میلیونی مردم در روز 9 دی سال 88 بر علیه فتنه‌گران که ارکان نظام را نشانه رفته بودند حماسه‌ای بزرگ بود که در تاریخ ماندگار شد.

وی افزود: این حضور مردم در حماسه 9 دی انقلاب دیگری بود که جوش و خروش تاریخی سال 57 را یادآوری کرده و نشان داد که غیرت دینی نسبت به عاشورا همواره در خون ملت ایران جاری و ساری است.

عضو شورای عالی بسیج زنان اظهار داشت: ما به برکت وجود رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه‌ای و فرمایشات روشنگرانه و مدبرانه ایشان اکثریت عظیمی از مردم با بصیرت را داریم که به محض احساس خطر برای ارزش‌های دینی خود با تمام وجود در میدان حاضر می‌شوند.

صدرزاده با بیان اینکه حماسه 9 دی این اصل را ثابت کرد که مردم ایران برای ارزش‌های الهی در صحنه حضور پیدا می‌کنند، عنوان کرد: مردم در 9 دی مدافع ولایت و ارزش‌های دینی بودند، بنابراین نباید اجازه داد دیگران ذهن مردم را به نفع خود مصادره کنند باید علما و نخبگان انقلابی کشور در این زمینه به روشنگری بپردازند.

وی افزود: هر کدام از ما با توجه به استعداد و جایگاه خود در حوزه، دانشگاه، بازار، رسانه‌ و غیره درباره آگاهی‌رسانی به مردم مسوول هستیم چراکه امروز عوامل دشمن دنبال فراموشی مردم نسبت به فتنه و فتنه‌گران هستند.

 این کارشناس حوزه زنان ابراز کرد: امروز با روشنگری‌های مدبرانه رهبر معظم انقلاب افراد بابصیرت و آگاه در جامعه کم نیستند، حماسه 9 دی این مساله را شفاف نشان داد چرا که اشخاصی که کف خیابان آمدند بابصیرت بودند و نسبت به ارزش‌های خود شناخت داشتند.

انتهای پیام/ غ

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.