• تاریخ انتشار:95/10/22 - 23:11
  • شماره مطلب:1395102240567
  • تعداد نظرات:0

ماجراهای مصور پینوکیو در کتابفروشی‌ها

انتشارات چکه کتاب «ماجراهای پینوکیو» را با کیفیتی بسیار عالی برای گروه سنی نوجوان منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات چکه به تازگی کتاب ماجراهای پینوکیو را با کیفیتی بسیار عالی و تصویرهای بسیار زیبا برای گروه سنی نوجوان منتشر کرده است.

ماجراهای پینوکیو رمانی ایتالیایی نوشته کارلو کلودی (Carlo Collodi) در قرن نوزدهم است. شخصیت اصلی این رمان آدمکی چوبی به نام پینوکیو (به ایتالیایی: Pinocchio) است که دماغ چوبی او مشخصهٔ بارز این شخصیت تخیلی است.

ماجراهای پینوکیو را تقریبا همه می‌دانند، تکه چوبی که تبدیل به عروسک چوبی شد و قرار بود اگر پسر خوبی باشد، تبدیل به یک پسر واقعی شود اما این قدر ماجراهای عجیب و خواندنی برای پینوکیو پیش می‌آید که حتی اگر انیمیشن آن را دیده باشید دوست دارید کتاب کارلو کلودی، نویسنده این داستان مشهور را با تصویر گری روبرتو اینوسنتی و ترجمه خوب مهرداد مهدویان بخوانید.

در قسمتی از کتاب می‌خوانیم:

 - من تصمیم گرفته‌ام بروم.

-شب تاریک است.

- من تصمیم گرفته‌ام بروم.

- جاده خطرناک است.

-یادت باشد پسرهایی که تصمیم می‌گیرند هر کاری که می‌خواهند بکنند، دیر یا زود پشیمان می‌شوند.

- همان داستان همیشگی. شب به خیر جیرجیرک.

-شب به خیر پینوکیو. امیدوارم خدا تو را از شر خطرھا و راهزن‌ها حفظ کند.

روح جیرجیرک سخنگو این را گفت و یک دفعه مثل نوری که خاموش شود، ناپدید شد. جاده هم از قبل تاریک تر شد.یا در بخش دیگری از کتاب می‌خوانیم:گیلاس خان این بار وحشت کرد. چشم‌ها و دهانش از شدت ترس گشاد شد و زبانش تقریباً تا زیر چانه اش پایین آمد. به محض اینکه به خودش آمد، با ترس و لرز و لکنت زبان گفت: وای! محض رضای خدا مگر اینجا موجود زنده دیگری جز من هست؟ یعنی ممکن است این تکه چوب یاد گرفته باشد، مثل یک بچه گریه و زاری کند؟ باورم نمی‌شود. این تکه چوب مثل بقیه چوب‌ها فقط به درد سوختن می‌خورد و با انداختن آن توی آتش می‌شود یک قابلمه پر از لوبیا پخت. پس چطور ممکن است؟ یعنی کسی توی آن مخفی شده؟ اگر کسی داخل آن باشد، برایش گران تمام می‌شود. نشانش می‌دهم!» گیلاس خان این را گفت، تکه چوب بدبخت را برداشت و بی رحمانه شروع به کوبیدن آن به در و دیوار کرد.این کتاب می‌تواند یک هدیه عالی برای نوجوان‌ها باشد. جذابیت متن و داستان و جذابیت‌های بصری کتاب باعث می‌شود خواننده با لذت آن را در دست بگیرد و از خواندنش لذت ببرد. 

انتشارات چکه کتاب «ماجراهای پینوکیو» را در 164 صفحه مصور رنگی با قیمت 35 هزار تومان منتشر کرده است.

علاقه مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن‌های  86031380-86031386 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.