• تاریخ انتشار:96/8/23 - 11:03
  • شماره مطلب:139682348510
  • تعداد نظرات:0

تاکید مربیان هندی تیم کبدی بر توانایی ملی‌پوشان/ تفاوت استراتژی، تنها اختلاف ایران و هند

مربیان هندی تیم کبدی زنان و مردان ایران بر جایگاه کبدی ایران در آسیا و نزدیکی ملی‌پوشان ایران و هند تاکید کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،نشست خبری سرمربیان تیم ملی کبدی زنان و مردان به منظور حضور در مسابقات کبدی آسیایی گرگان در محل این فدراسیون برگزار شد. 

چاند سوتار، سرمربی هندی تیم ملی کبدی مردان گفت: در حال حاضر تیم ایران در شرایطی قرار دارد که از نظر تکنیکی با هند برابری می‌کند و به همین دلیل نتایج این دو تیم نزدیک است. در اینچئون تیم کبدی ایران از هند در مسابقه فینال پیش بود اما در نیمه دوم نتیجه را واگذار کرد و این نشان می‌دهد که ایران ضعف تاکتیکی دارد و باید این ضعف برطرف شود. تیم ایران در استراتژی مشکل دارد و ما باید آن را برطرف کنیم. 

وی خاطرنشان کرد: بازیکنان ایران در هند حضور دارند و در لیگ این کشور بازی می‌کنند و این موضوع باعث می‌شود تا دو تیم به هم نزدیک‌تر شوند. 

شایلا جین، سرمربی هندی تیم کبدی بانوان نیز در این نشست خبری گفت: تیم کبدی ایران از نظر حمله و دفاع شرایط راضی‌کننده‌ای دارد و تمرینات نیز به خوبی در حال پیگیری است. البته اشکالات کوچکی وجود دارد که سعی می‌کنم آنها را برطرف کنم. تنها تفاوت کبدی ایران و هند در بحث استراتژی است. 

وی تاکید کرد: فیلم فینال کبدی بانوان در بازی‌های آسیایی اینچئون را دیده‌ام و متوجه شدم که تیم بانوان با کارهای بسیار کوچکی می‌توانست در آن دیدار برنده باشد و به مدال طلا برسد. با رفع اشکالات تلاش می‌کنیم تا در بازی‌های جاکارتا به مدال طلا برسیم. 

صغری شیوایی نایب‌رئیس بانوان فدراسیون کبدی هم در این نشست خبری گفت: بعد از بازی‌های آسیایی اینچئون در تیم کبدی بانوان بازنگری و در مسابقات قهرمانی آسیا در ارومیه به جوانان اعتماد کردیم و نتیجه این اعتماد نیز مدال طلای مسابقات شد. حالا هم با حضور مربی هندی ترکیبی از جوانان با تجربه حاضر در مسابقات ارومیه و اردوی سریلانکا و 40 درصد از ترکیب جوانان را به مسابقات گرگان اعزام می‌کنیم و امیدوارم به مدال طلا برسیم. 

وی اظهار داشت: با توجه به مدال طلای تیم کبدی بانوان در مسابقات ارومیه ملی‌پوشان ترسی از هند ندارند و می‌توانند به راحتی برابر این تیم بازی کنند.

تسنیم

انتهای پیام/

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.