• تاریخ انتشار:96/10/3 - 09:22
  • شماره مطلب:139610349452
  • تعداد نظرات:0

اعزام تیم بسکتبال با ویلچر بانوان به مسابقات انتخابی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸

نایب رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر از اعزام تیم بانوان به مسابقات انتخابی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ و برگزاری اولین اردوی تیم ملی برای این رقابت‌ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، مریم دهستانی در این باره گفت: تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان برای حضور در بازی های پاراآسیایی جاکارتا می‌بایست کسب سهمیه کند و رقابت های انتخابی به همین منظور در تایلند برگزار می شود.

وی افزود: در مسابقات انتخابی جاکارتا تاکنون تیم هایی نظیر تایلند، کره، هند، افغانستان، نپال و اروگوئه اعلام حضور کرده اند و 4 تیم می توانند مجوز بازی های پاراآسیایی جاکارتا را بدست آوردند.

نایب رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر خاطر نشان کرد: به همین منظور اردوهای آمادگی برای تیم ملی بانوان در نظر گرفته شده که اولین مرحله ی آن از 4 دی ماه در محل کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین برگزار می شود.

فاطمه کشمیری، مهسا سعادت، فتانه پورآت (خراسانرضوی)، ندا فراستی، سمیه کهزادپور، ناهید کرمی(فارس)، مهدیه خاکباز، رقیه سلطانی(یزد)، زهرا حبیبی، مهری باقرپور(اردبیل)، سحر حیدری، لیلا ملکی، جده تاره، لیلا عباسی، رقیه امیری، ثریا نوری(زنجان)، 16 ملی پوش دعوت شده به این اردو هستند که از فردا، وارد کمپ تیم های ملی خواهند شد.

تمرینات این اردو زیر نظر آذر همایون پور، سرمربی تیم ملی و سولماز دهقان، مربی تیم ملی برگزار می شود و سرپرستی این اردو که از 4 تا 13 دی ماه برپاست بر عهده ی معصومه شجاعی است.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان 11 اسفند ماه برای حضور در مسابقات انتخابی جاکارتا عازم تایلند خواهد شد.

انتهای پیام/

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.