• تاریخ انتشار:96/10/9 - 13:28
  • شماره مطلب:139610949636
  • تعداد نظرات:0

اهدای کتاب «مسیح در شب قدر» به پاپ و دبیر کل سازمان ملل

کتاب «مسیح در شب قدر» همزمان با میلاد مسیح و در آستانه سال نو میلادی، به پاپ و دبیر کل سازمان ملل اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،انتشارات صهبا همزمان با میلاد مسیح و در آستانه سال نو میلادی، کتاب «مسیح در شب قدر» را به پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان و آنتونیو مانوئل دی الیویرا گوتیرس دبیر کل سازمان ملل اهدا کرد.

در نامه‌ای که به همراه این اثر ارسال شده، آمده است:

کتاب «مسیح در شب قدر»، روایت حضور رهبر ایران، آیت‌ الله سیدعلی خامنه‌ای در منازل شهدای مسیحی از سال 1984 تا 2015، که در سال 2016 توسط مؤسسۀ فرهنگی صهبا، تولید و منتشر شده بود، به زبان انگلیسی ترجمه و منتشر شده است.

آنچه در این کتاب آمده، از طرفی نشان‌دهندۀ احساس تعلق هموطنان مسیحی به کشور و ایثارگری آنها در راه عزت ایران است، و از طرفی، اوج قدرشناسی و احترام و تکریم جمهوری اسلامی نسبت به این هموطنان عزیز؛ تا جایی که عالی‌رتبه‌ترین مقام کشور، سال‌های متوالی، در ایام میلاد حضرت مسیح، به منزل این خانوادۀ شهدای مسیحی رفته‌اند و صمیمانه و بدون تشریفات، با آنها گفت‌گو کرده‌اند. لحظات و گفتگوهای بسیار زیبایی در این دیدارها خلق شده که همه در این کتاب منعکس شده‌اند.

در شرایط امروزی و با ظهور نسخه‌های تقلبی و خشن از اسلام، معرفی این نمونه از رابطۀ زیبا و صمیمی مسلمانان حقیقی و پیروان حضرت مسیح، می‌تواند چهرۀ زیبای نظام اسلامی را به جهانیان نشان بدهد؛ لذا ضمن اهدای این کتاب، امیدواریم مطالعۀ این کتاب، برای جنابعالی، مفید و موثر واقع گردد.

پویا

انتهای پیام/

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.