• تاریخ انتشار:96/10/19 - 11:30
  • شماره مطلب:1396101949982
  • تعداد نظرات:0

واکنش کاربران اینستاگرام به مداخلات ترامپ در امور ایران+عکس

فعالان فضای مجازی در واکنش به اظهارات توهین‌آمیز رئیس جمهور آمریکا علیه مردم ایران، کمپینی با هشتک خفه شو ترامپ راه‌ انداختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،به دنبال اغتشاشات چند روز اخیر ضد انقلاب و معاندان که با سوار شدن بر اعتراضات بحق اقتصادی مردم و به انحراف کشاندن مطالبات معیشتی مردم سعی در تخریب اموال عمومی و ضربه زدن به امنیت ملی را داشتند، ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اقدامی مداخله جویانه با حمایت از اغتشاشگران، در توهینی آشکار، نوشت: "ایران به رغم توافق وحشتناک دولت اوباما با آنها، در همه سطوح در حال ورشکستگی است".

ترامپ در ادامه توئیت خود، در اظهاراتی توهین آمیز، مردم ایران را گرسنه خواند و نوشت: "مردم بزرگ ایران برای سال‌های زیادی سرکوب شده‌اند. آنها گرسنه‌ی غذا و (تشنه) آزادی هستند".

او افزود: "علاوه بر موضوع (نقض) حقوق بشر (در ایران)، ثروت ایران (هم) مورد غارت قرار گرفته است. زمان تغییر فرا رسیده است".

اظهارات توهین‌آمیز و مداخله جویانه ترامپ واکنش مردمی را در پی داشت. در همین زمنیه فعالان فضای مجازی در شبکه‌های اجتماعی کمپینی با هشتگ ShutupTrump# (خفه شو ترامپ) ایجاد کردند.

در ذیل، واکنش اینستاگرامی تعدادی از فعالان فضای مجازی با هشتگ ShutupTrump# را مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام/

 

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.